Rebis Reklamy Jacek Antonowicz

Świdnica

Opinie o Rebis Reklamy Jacek Antonowicz

cxz

Też chciałbym skorzystać z ich usług ale nic nie mogę znaleźć podobnie tak jak ty @malwa zastanawiam się czy oni jeszcze w ogóle świadczą jakieś usługi? Wiem, że robili swego czasu porządne zlecenia i myślałem, że tym razem też będę mógł skorzystać..

zły klient

[usunięte przez moderatora] ODRADZAM !!!!!!

do cr

Do cr: składając zlecenie oczekujesz profesionalnej obsługi a nie poprawnej.. POPIERAM poprzednika

człowiek w szoku

(usunięte przez administratora)każde zlecenie jest dobre jak się umie je wykonać!!!! Odradzam firmę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

???

A od kiedy ta firemka ma pracowników???????

Zostaw opinię o Rebis Reklamy Jacek Antonowicz - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rebis Reklamy Jacek Antonowicz