Opinie o Rebis Reklamy Jacek Antonowicz w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rebis Reklamy Jacek Antonowicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rebis Reklamy Jacek Antonowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rebis Reklamy Jacek Antonowicz w Świdnica

Kacper Nowy wpis

Firma nadal ma ciekawe projekty czy przez pandemie stoi w miejscu?

cxz Nowy wpis

Też chciałbym skorzystać z ich usług ale nic nie mogę znaleźć podobnie tak jak ty @malwa zastanawiam się czy oni jeszcze w ogóle świadczą jakieś usługi? Wiem, że robili swego czasu porządne zlecenia i myślałem, że tym razem też będę mógł skorzystać..

zły klient Nowy wpis

[usunięte przez moderatora] ODRADZAM !!!!!!

do cr Nowy wpis

Do cr: składając zlecenie oczekujesz profesionalnej obsługi a nie poprawnej.. POPIERAM poprzednika

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rebis Reklamy Jacek Antonowicz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Technik / Inżynier Serwisu (CNC)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
człowiek w szoku

(usunięte przez administratora)każde zlecenie jest dobre jak się umie je wykonać!!!! Odradzam firmę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

???

A od kiedy ta firemka ma pracowników???????

Zostaw merytoryczną opinię o Rebis Reklamy Jacek Antonowicz - Świdnica

Rebis Reklamy Jacek Antonowicz