Pm Bros S.C. Agencja Reklamy Marek Lis Paweł Stachal

Lublin

Opinie o Pm Bros S.C. Agencja Reklamy Marek Lis Paweł Stachal

Igor

Czy agencja poza księgową potrzebuje jeszcze innych pracowników? Może cos słyszeliście ?

Aneta

@Kavaco masz na myśli? Na co mogą liczyć początkujący graficy, którzy myślą o dołączeniu do firmy? Czy w ciągu ostatniego roku nastąpiły w niej jakieś zmiany? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników PM BROS.

tmsms

Fajnie, że są zniżki dla studentow @tomek, bo przecież studentowi zawsze potrzebne są jakieś ulgi. Ciekawe że z usług są raczej zadowoleni klienci, a pewnie i pracownicy mają dobre zarobki.

Kava

Nie dziwie się, że nie poszukuje. Kto by się zgodził na takie warunki finansowe i atmosferę w pracy, chyba desperat. Kury Wam macać a nie ludzi wykorzystywać.

Kava

Jeśli jesteś początkującym grafikiem to w tym miejscu możesz skutecznie zniechęcić się do tego zawodu.

kacha

totalne dno, szkoda czasu na nich

Wilk

W firmie jest porządek? Buahahahaha! Szacunek za poczucie humoru :) Masz nazwisko na literę L czy S?

Wilk

Jeśli lubisz: - gdy ktoś notorycznie odreagowuje swoje prywatne problemy na pracownikach - oddech za swoimi plecami i poczucie, że ktoś patrzy na twój monitor - gruszki na wierzbie, bajki i krętactwa - pobieranie nauk od kogoś, kto o twojej pracy nie ma zielonego pojęcia - brak papieru w brudnych toaletach - ilość zamiast jakości To jest miejsce dla Ciebie! Spiesz się z aplikacją, póki jeszcze istnieje.

Fox News

Nora furiata.

Wiem co piszę

Opinię powyżej w pełni potwierdzam. Szanujesz siebie - nie idź tam.

Gvxbj

Najgorsza firma jaka moze byc. Szef niezrownowazony psychicznie furiat który sie wyzywa na pracownikach. Nikomu nie polecam... Warunki beznadziejne wszyscy w jasnym wyziębionym pomieszczeniu siedzą w polarach i kurtkach. Parkingu przed budynkiem nie ma trzeba samochody zostawiać gdzie indziej i dralowac na piechotę. Beznadziejnie !!! Przedewszystkim jeżeli chodzi o ludzi

Zostaw opinię o Pm Bros S.C. Agencja Reklamy Marek Lis Paweł Stachal - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pm Bros S.C. Agencja Reklamy Marek Lis Paweł Stachal