Drukarnia Ortis Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Drukarnia Ortis Sp. z o.o.

lurka
użytkownik zarejestrowany

obserwator, a powiedz mi na co liczysz ? Myślę, że w pewnym momencie pracownicy nie mają już liczyć na podwyżki. Gdzieś słyszałem, że zarobki średnie u nich to coś koło 2000-2500 na rękę. Myślę, że na start to jest ok.

Obserwator

Jest dobrze, mam nadzieję, że będzie coraz lepiej

Produkcyjny

W Ortisie płacą wynagrodzenia na czas. Pracuję to wiem. Teraz nie jest źle. Było ciężko. Myślę że firmie uda się.

Obserwator

Panie Tomaszu, to bardzo żałosne pisać komentarze o samym sobie :)

pracownik ortisu

Pracuję w drukarni ORTIS i myślę, że nowy dyrektor Tomek postawi firmę na nogi. Jest on bardzo kompetentny i zaczął od klasy technicznej(góry. Handlowców wysłał w Polskę i nie mają wracać bez zleceń. To mi się podoba.

obozowy

[usunięte przez moderatora]! Brak wypłat, a ludzi wywalają jak nie ma produkcji!

Zostaw opinię o Drukarnia Ortis Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Ortis Sp. z o.o.