Ars Thanea S.A.

Ars Thanea S.A.

Opinie o Ars Thanea S.A.

Gabriela

@cóż, pracujesz w Ars Thanea? Zachęcam Ciebie jak i pozostałych pracowników tej firmy do wyrażenia opinii o pracy w tym miejscu. Na stronie internetowej Ars Thanea pod zakładką kariera publikowane są oferty pracy: http://www.arsthanea.com/careers/# Czy jest wśród Was ktoś kto zamierza aplikować do Ars Thanea?

cóż

Nie ładnie tak sztucznie samemu sobie nabijać lajki, oj nie ładnie... No ale jaka agencja, takie praktyki ;)

Wiesz ile zarabia się na przeciętnym stanowisku w firmie Ars Thanea S.C. oraz na jakie premie można realnie liczyć? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Ars Thanea S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ars Thanea S.A.