Origami Firma Handlowa

Świecie

Opinie o Origami Firma Handlowa

adam

@bobby podejrzewam, że Origami nie ma z tym większych problemów. W sumie z punktu widzenia klienta, pewnie nie znajdziesz wielu minusów. Chętnie poznam opinię pracowników, najlepiej najbardziej aktualne.

piterek

Origami.pl Forum dotyczy orgiami.com.pl nie współpracujemy z podwykonawcami ......

Podwykonawca

Firma Origami.pl nie płaci podwykonawcom za ich pracę.Przestrzegam przed podjeciem współpracy z tą firma!!!! Nic nigdy nie róbcie dla nich nic bez zapłaty lub zaliczki!

Ojojoj ..najlepsza i wspaniała obsługa klienta , wszyscy nastawieni są by dogodzić klientowi by wyszedł z zakupami usmiechniety bez urazy że wydał kasiorke .Najlepszy jest taki dziadek siwy już , podobno zastępca szefowej ... z nim kupować to sama słodycz

Zostaw opinię o Origami Firma Handlowa - Świecie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Origami Firma Handlowa