Europrofes Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Europrofes Sp. z o.o.

b.

Nie polecam pracy w tej firmie. Pieniądze bardzo marne, zapomnijcie o umowie o pracę. Ciągły nacisk na sprzedaż, prowizji brak. Żadnych premii w ciągu roku. Naprawdę lepiej poczekać na lepszą pracę niż tracić czas i nerwy na takich pracodawców.

ŻYCZLIWA DUSZA

TOTALNIE SIĘ NIE ZGADZAM Z PRZEDMÓWCĄ, FIRMA WCALE NIE DBA O PRACOWNIKÓW, NIE LICZY SIĘ Z NIMI W ŻADNYM STOPNIU. PREZESI SĄ NIEKOMPETENTNI I NIE MAJĄ POJĘCIA O PRAWDZIWYM BIZNESIE. PRACOWNIK SIĘ DLA NICH NIE LICZY. LUDZIE TYRAJĄ JAK DZIKIE OSŁY A POTEM NA KONIEC MIESIĄCA OD UTARGU 20 TYS DOSTAJĄ 13 ZŁ PROWIZJI, ŻENADA, WYSTRZEGAJCIE SIĘ TEGO PRACODAWCY!! NIE TYLKO JA ZOSTAŁAM TAK POTRAKTOWANY/NA ALE WIELE OSÓB Z TEJ FIRMY. SZUKAJCIE PRACY GDZIEŚ INDZIEJ, A PIENIĄDZE I TAK SĄ MARNE I NIECH NIE ZMYLĄ WAS TEKSTY O UMOWIE O PRACĘ - BUJDY NA RESORACH, POZDRAWIAM I TRZYMAJCIE SIĘ JAK NAJDALEJ OD EUROPROFESU!!! SZCZERZE RADZĘ :)

as

co znaczy że jest przyjazna dla pracownika ? co znaczy że mają swoje wymagania i to normalne? to sa pojęcia względne.... a jeśli mają wymagania to mam nadzieję, że też płacą odpowiednio...

Zostaw opinię o Europrofes Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europrofes Sp. z o.o.