Conkret -Janusz Ostałowski

Strzelce Krajeńskie

Conkret -Janusz Ostałowski

Opinie o Conkret -Janusz Ostałowski

Krzysztof

Faktycznie Firma na wysokim poziomie w zakresie prawa pracy, oceny ryzyka zawodowego czy innych aspektów BHP jak również pierwszej pomocy czy p.poż . POLECAM !!!

Bronisław

Klienci już swoje opinie napisali, teraz kolej na pracowników firmy Conkret. Jakie są warunki, które firma Conkret oferuje swoim pracownikom? Również ważna jest atmosfera w miejscu pracy. Jaka ona jest w tej firmie? W związku z brakiem takich informacji, zwracam się z prośbą do Was o odpowiedź, na pewno wielu użytkownikom pomożecie.

Tomek

Polecam pomoc szybką i profesjonalną. Dobra cena

gowork

to prawda...ciekawe szkolenia i przyzwoita cena....

books

Firma "Concret"Janusz Ostałowski to profeslonalna firma. W każdej sytualcji udziela fachowych porad. Organizuje bardzo ciekawe szkolenia bhp i pokazy udzielania pierwszej pomocy. Naprawde warto! Polecam

Zostaw opinię o Conkret -Janusz Ostałowski - Strzelce Krajeńskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Conkret -Janusz Ostałowski