Elpro Sylwester Kopertowski, Piotr Pabich

Łódź

Opinie o Elpro Sylwester Kopertowski, Piotr Pabich

Ad

jakieś nowe opinie? Jakie są zarobki na stanowiskach serwisantów? Można się czegoś nauczyć?

khgb

to bardzo wazne jak firma sie rozwija. Bo to tez świadczy o tym, że firma jest w stanie zapewnić rozwój swoim pracownikom. wielka szkoda, że nie szukają teraz pracowników, bo wydaje mi ise że u nich mogłoby sie całkiem dobrze pracować. Gdyby cos sie zmieniło dajcie znac

NAJGORSZA FIRMA DO PRACY, POLECIĆ NIE MÓGŁBYM TAM PRACY NIKOMU , NAWET OSOBIE ZDESPEROWANEJ - PRACUJESZ TYLKO DLA SKĄPEGO SZEFA KTÓRY I TAK CIĘ ZWOLNI BO BĘDZIESZ MĄDRZEJSZY OD NIEGO. SZEROKIM ŁUKIEM OMIJAĆ A 2000 TO WOLAŁBYM ZAROBIĆ NA BUDOWIE NIŻ TAM. BYŁY PRACOWNIK.

KD

Odnośnie firmy nie polecam.Początek współpracy zadawalający,natomiast w pózniejszym czasie naciąganie klienta na zbędne koszty.UWAGA NA SZKOLENIA!!

za to Chłopaków mają fajnych ;)

pracujacy ciezko ale co z tego

jeżeli patrzenie na pracownika przez pryzmat faktur, nie liczenie się z jego zdaniem, brak szacunku i w końcu uciekanie od istotnych tematów jest normalnością w tej chwili na rynku pracy to jak najbardziej można uznać firmę za wzór do naśladowania

były pracownik

Co to znaczy bardzo dużo ciekawych ludzi skoro pracuje tam garstka. Post wskazuje że pracodawca sam się wpisał jako anomin. To do niego akurat podobne.

Zostaw opinię o Elpro Sylwester Kopertowski, Piotr Pabich - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elpro Sylwester Kopertowski, Piotr Pabich