Opinie o Elex Sp.j. Anna Zając Edward Zając w Ostrowiec Świętokrzyski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Elex Sp.j. Anna Zając Edward Zając. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Elex Sp.j. Anna Zając Edward Zając o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elex Sp.j. Anna Zając Edward Zając w Ostrowiec Świętokrzyski

Już tam nie pracuję i dobrze Nowy wpis

Unikać i omijać szerokim łukiem. Duża rotacja pracowników. Osoby nowo zatrudnione najczęściej nie spełniają oczekiwań i są zwalniani po 3 miesiącach lub sami odchodzą nie wytrzymując presji. Właściciel firmy uważa się za człowieka wszechwiedzącego i wszechmocnego. Liczy się tylko jego zdanie. Pracownik nie ma prawa wyrazić swojej własnej opinii. Najlepiej ma być podległy i uległy. Właściciel zawsze wie lepiej i prawi morały. Ludzie są traktowani przedmiotowo jak kolejna pozycja w tabelce, która ma generować zysk. W firmie próbuje się manipulować pracownikami. Bardzo często wprowadzane są różne zmiany mające za zadanie maksymalnie obciąć premie. Dużo się obiecuje, ale i tak nie spełnisz założeń. Ogólnie praca tylko na chwilę. Jak jesteś zdesperowany to aplikuj do tej firmy, ale pamiętaj że są inne atrakcyjniejsze etaty gdzie indziej.

byłem pracowałem Nowy wpis
@Już tam nie pracuję i dobrze

chce dodać że "Wakacje pod gruszą" czy też bony "Sedexo" nie są przekazywane do rąk pracowników. Wszystkie benefity rekwiruje zarząd firmy dla własnej korzyści.

Czy w Elex Sp.j. Anna Zając Edward Zając jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

nie_polecam Nowy wpis

Brak reakcji. Jedyne co usłyszysz to ze ja tu jestem od decydowania i że widocznie zle to robisz. Własciciel pozjadał wszystkie rozumy a to zwykły Janusz biznesu.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Elex Sp.j. Anna Zając Edward Zając? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Były_pracownik Nowy wpis

Nadgodziny teoretycznie do odebrania ale praktycznie trudno odebrać. Ciagle jest presja czasu, złych osiągów oddziałów. Najwiekszy problem to zarzadzanie tej firmy, ciągłe zmiany formy jej prowadzenia wg widzimisie właściciela. O premi można zapomnieć. Właściciel traktuje pracowników jak cyferki nie jak ludzi. Zdecydowanie nie poleca tej firmy jako miejsce pracy.

Praca w Elexie jest straszna, ciągłe nadgodziny, bycie pod telefonem po godzinach pracy, nie wypłacane premie. Obiecywanie kokosów, a następnie nie spełnianie obietnic to przede wszystkim motto p. Edwarda. Ciągłe zmiany kierowników, zmiany kadrowe, praca w innym oddziale firmy podczas urlopu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Elex Sp.j. Anna Zając Edward Zając odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Elektromonter
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
gorko grip

Właściciel firmy ELEX nie wypłaca pieniążków, powodem jest ciągłe wprowadzanie zmian premii. Pracujesz za podstawę czyli 1500. praca po godzinach bo stos papierów. Ciągle się zmieniają kierownicy nikt tego nie wytrzymuje. Mówią Ci ze jak się sprawdzisz to dostaniesz podwyżkę. Nikt nigdy jeszcze się nie sprawdził.

Zostaw merytoryczną opinię o Elex Sp.j. Anna Zając Edward Zając - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Elex Sp.j. Anna Zając Edward Zając?

Zobacz opinie na temat firmy Elex Sp.j. Anna Zając Edward Zając tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Elex Sp.j. Anna Zając Edward Zając