Opinie o Kern w Kobyłka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kern. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kern na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kern w Kobyłka

Elżbieta

Hej, szukają Handlowca w Grodzisku Mazowieckim, ta oferta jest na stronie aktualna? Rok temu pisaliście, że stawka najniższa krajowa, czy te zarobki dotyczą również handlowców, czy tylko pracy na magazynie? Ktoś wie, jak u nich w dziale sprzedaży, czy łatwo towar się sprzedaje oraz jakie targety miesięcznie musi handlowiec wyrabiać oraz jaki procent ma od sprzedaży? Wiem, że dają auto, możecie powiedzieć czy da radę korzystać z niego również w celach prywatnych?

@Elżbieta

-Na papierze najniższa krajowa, reszta pod stołem. Wszystkich dotyczą te kiepskie zarobki. Dostajesz ok 2,000zł podstawy a reszta to prowizja od sprzedaży jednej promowanej przez kern marki max-ima- a to najgorszy chłam który udaje się komuś wcisnąć tylko raz. Drugi raz nikt tego nie kupi. Dlatego nie mają handlowców bo za samo 2.000zł to nawet "urk" nie przyjdzie ha ha auto dostajesz firmowe- z gps. Płyn do wycieraczek i za myjnie płaci pracownik bo 'szew " to sknera, który poprzez takie swoje praktyki idzie już na dno Kiedys Kern był silny, a teraz to żaden kontrahent z nim się nie liczy

Irek Nowy wpis

Coś zarobki wzrosły w zakresie podstawy i prowizji? Gdyż czytałem tu jesienią o robocie za 2000 zł podstawy. I jak firma postrzegana jest na rynku ze swym towarem? Przecież od jego jakości zależeć ma moja pensja, jako handlowca. To, co piszą na własnej stronie nie obfituje w szczegóły. Piszą tylko, że podstawa + prowizja oraz narzędzia do pracy.

Elżbieta

@Elżbieta

Nikt nigdy w tej firmie nie zarabiał najniższej krajowej :-) Wypociny... przepraszam rzetelne informacje części osób są bardzo zabawne :-) Pozdrawiam

x Nowy wpis

Na papierze dostajesz najniższą krajową, resztę pod stołem.

Sabrina Nowy wpis
@x

A duże kwoty idą pod stołem? Premie też są w ten sposób wypłacane? Nie ma żadnej osoby we firmie, która na umowie na kwotę rzeczywistą?

Nick Nowy wpis
@Elżbieta

Jaki jest styl zarządzania w Kern?

Xxx

Najlepsza firma na swiecie!!! Najpierw zwalnia pracownika za przekręty i kradzieże A po pary latach go przyjmuje???????????????????????? Gratulacje dla szefa!!!!

logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Kobyłka
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Pracownik Drukarni Kobyłka
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Dopiero co była oferta pracy dla magazyniera. Z komentarzy widać że stawka niska i atmosfera nie za ciekawa. A jak ze szkoleniami? Można zrobić sobie uprawnienia na wózki czy tu na magazynie się ich nie używa?

Jan

Interesuje mnie praca w firmie ale niepokoi jednocześnie taka cisza na forum. Miałem nadzieję, że dowiem się coś od pracowników??

Xx
@Jan

Pracownicy zastraszeni nic Ci nie powiedzą

Jak wygląda sprawa grafiku w Kern. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zawiedziona

Nigdy

Anonim234

Jeśli chodzi o stawkę to śmiechu warte! Najniższa krajowa czyli jakieś 2360 zł...nie warto !!:) Szkoda czasu i nerwów firma nie działa zgodnie z prawem dziwi mnie ,że jeszcze żadne organy nie wzięły się za to miejsce "pracy"....dajcie sobie spokój ludzie szczerze to pisze

Sylwia
@Anonim234

Ale na jakim stanowisku są takie stawki? Bo chyba nie na każdym?

Nie polecam pracy w tej firmie. Dla własnego dobra psychicznego lepiej sobie odpuścić.

Bartosz

Cześć wszystkim! Szukam nowej robótki, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Przypuszczam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Kobyłki. Pomóżcie mi i dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Kern? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Bartosz

@Bartosz

Cześć Bartoszu. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. Odpowiadając w temacie organizacji obiadów pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Vigo System z Ożarowa Mazowieckiego. Zatrudnieni (wiem to od ciotki, która jest tam zatrudniona) zamawiają to co lubią za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Te obiady to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z ubezpieczeniami. Wybieraj pracodawcę mądrze. Ewa.

Robert
@Ewa

Witam Pani Ewo. Szukając informacji o firmach znalazłem powyższy wątek i pomyślałem, że dodam kilka konkretnych informacji. Firma Vigo System, której nazwę Pani przytacza zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Czy pensja w Kern składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Samodzielny przedstawiciel handlowy, ich ogłoszenie jest 23 maja na GoWork.pl.

dziwne pytania

Wystarczy zapytać u źródła a nie w Internecie ;-)

Teresa
@dziwne pytania

myslisz ze jak sie napisze na mailowego maila to ktos laskawie napisze jaka stawke płaci ? bo ja wątpie ... !

Zniszczone zdrowie

Szef i jego prawa ręka (A) to agresywni socjopaci. Chcecie usłyszeć, że ktoś was rozstrzela, że jesteście idiotami? Śmiało idźcie do Kerna, tutaj to na porządku dziennym. Nie muszę wspominać o godzinach pracy niezgodnych z kodeksem pracy, oczywiście nikt nie jest w stanie nic z tym zrobić. Układy w PIP. (usunięte przez administratora) To zbyt mało powiedziane. Wybuchy agresji, powtarzam, agresji szefa są na porządku dziennym, opatrzone krzykami A. Pracownicy płacą za rzeczy zagubione w dostawie - które dowozi sama A, nie trzeba dodawać że ona sama sobie robi inwentaryzacje. Tak więc jeden drugiego okrada, a i tak razem pracują. Aha, nie ma czegoś takiego jak dzień wolny - przymusowe wnioski urlopowe to normalność. O pracach wychodzących poza obowiązki pracowników też już nie warto nic mówić. Robienie w domu szefa jest na porządku dziennym. Tania siła robocza i tyle. Omijajcie szerokim łukiem, nie niszczcie sobie zdrowia.

Kris
@Zniszczone zdrowie

Wspomniana A... sama swego czasu okradała właściciela kiedy jeszcze pracowała na Bora-Komorowskiego, a potem aby wejść w łaski szefa to wszystkich posprzedawała, nawet swego ówczesnego "przyjaciela" z pracy (usunięte przez administratora) u którego potem świadkowała na jego weselu. To istota bez honoru gotowa się sprzedac za minimalną kwotę, . Swoje błędy, pomyłki oraz przekręty zwala na innych pracowników. Firma KERN to (usunięte przez administratora) koncentracyjny, warunki pracy niczym z XIX wieku

Co wchodzi w socjal Kern?

Nie idzcie tu do roboty

Nic, za to praca niezgodna z przepisami, agresywne szefostwo (bo jedna baba próbuje na siłe udawać kierowniczke) i brak jakiegokolwiek szacunku do drugiego czlowieka

Ogłoszenie na Samodzielny Przedstawiciel Handlowy do Kern pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Mat665

Zdecydowanie polecam. Mam w firmie Kern dobrych znajomych oraz znajome, które bardzo sobie chwalą pracę, warunki w niej panujące oraz zespół. Szczególnie polecam punkt w Grodzisku Mazowieckim, na prawdę przyjemna atmosfera.

To prawda ze pracownicy są tak zle traktowani ?

Xxxxxxxxxx

Jeden wielki cyrk! Nic się tu nie liczy oprócz pieniędzy, pracownicy traktowani są jak śmieci, które można w każdej chwili wyrzucić, bo nadszedł czas epidemii. NIE POLECAM. jedynie polecam OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Odpowiednie instytucje powinny zająć się tym miejscem.

Luke
@Xxxxxxxxxx

Czyli widzę że po staremu... :-D

Nie polecam pracy w tej firmie !!! Szef razem ze swoją asystentką - okropni. Gardzą ludźmi, wykorzystują, nie liczą się z niczym. Najpierw przedstawiają super warunki, asystentka udaje "koleżankę, mamę" , tak naprawdę jeśli tylko szef rozkaże - wbije nóż w plecy. JAKBYM O TYM WIEDZIAŁA, NIGDY BYM NIE ZACZĘŁA PRACY Z TYMI LUDŹMI.

łuki

Nie polecam tam pracy , kiedyś tam pracowałem i obserwuje ta firme jest non stop przemiał ludzi. Pracownicy są tak zaszczuci szefem boją się go że jeden na drugiego donosi. Masz za wszystko odpowiedzialność za cały magazyn ale błędów tam jest i braków co nie miara. Szef ma napady dobroci a ogólnie to cham a pierwwsze wrażenie robi dobre .Zarobki to około 2000zł netto nie jest zle ale czy to warte twojego zdrowia. Siostra szefa też tam pracuje jest zakłamana podpadniesz jej i po tobie . Brak możliwości awansu i rozwoju jesteś poprostu murzynem od wszystkiego , począwszy od prac magazynowych ,po sprzątanie kibli . Za wszystko masz odpowiedzialność materialną od samochodu po każdy artykół.

maja
@łuki

Ja jestem córką szefa wię nie życze sobie żebyćcie tak mówili o pracy mojego taty

Luki;)
@maja

Haha

Znany i Nieznany
@maja

Majka!! skup się na szkole a nie na rozmowie dorosłych

@Znany i Nieznany

Gdybyś zauważył to jest post sprzed 4 lat ( ! ) ;-) No ale do tego trzeba jeszcze umieć czytać ze zrozumieniem ;-)

Znany i nieznany

A to przepraszam jak posty maja termin ważności ???????? ale czy to był post sprzed 4 lat to i tak nadal chodzi do szkoły wiec jakby moja odpowiedz jest nadal na czasie i aktualna ????

Zuzanna
@Znany i nieznany

A Ty wiesz, jak się obecnie pracuje w Kern? Fajnie byłoby poczytać świeże opinie o firmie. Były ostatnio jakieś podwyżki?

Zuzia

Czy firma może organizuje staże dla pracowników ?

odpowiedż
@Zuzia

Pytania proszę kierować na rekrutacja@kern.net.pl Pozdrawiam

Pracowałam w tej firmie 2 lata. I nie polecam nikomu. Cały czas jakieś kary pieniężne za brak sprzedanej zadaniowki w której są produkty których sami byśmy nie nałożyli na nasze włosy. Zero doceniana czyjeś pracy. Atmosfera która panuje to ciągły stres. Prawa ręka szefa jedynie sprawy umie załatwiać krzykiem. Za cały towar pełna odpowiedzialność pieniężna. O wszystko trzeba się prosić. Po zakończonej pracy w tej firmie nagle zapominają o podstawie i prowizji która mieliście płaconą co miesiąc. Dostajecie jedynie najniższa krajową. Złodziejstwo i tyle. Myślę, że pewnien urząd powinien zainteresować się ta firma. Nie polecam i każdemu odradzam.

Piotr: Równiez były pracownik

Wszystko to co napisałes potwierdzam. dodam jeszcze, że skoro właściciel firmy tak bardzo lubi sie sądzić to juz niebawem będzie miał okazję do tego. W kilka osób szykujemy pozew zbiorowy- mamy konkretne dowody na mobbing, nielegalnie nakładane kary pienięzne i na wyplacanie pieniędzy (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kern - Kobyłka

• Jak się pracuje w Kern?

Zobacz opinie na temat firmy Kern tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kern?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kern?

Kandydaci do pracy w Kern napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kern