Opinie o Flekso Serwis Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flekso Serwis Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flekso Serwis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flekso Serwis Sp. z o.o. w Sopot

dwa Nowy wpis

Widocznie i tak nie ma co liczyć, żeby znaleźć u nich zatrudnienie @alek, bo ostatnio i tak nie pokazało się zadne ogłoszenie pracy. Szkoda, bo myślałem, że sam się do nich załapię. Wiecie czy atmosfera dopisuje? Pozdrawiam

Mikołaj Nowy wpis

Witam Forumowiczów. Jestem byłym pracownikiem Flekso SERWIS. Niestety nie zgodzę się z wszyskimi negatywnymi opiniami. Flekso SERIWS to przede wszystkim rzetelnie i profesjonalnie zarządzana przez Panią Dyrektor. Współpraca przez ponad pół roku przebiegała jak najbardziej zadowalająco, liczne szkolenia, wyjazdy, pełna opieka i wsparcie oraz otwartość na pomysły i kreatywność pracownika. Okres w którym pracowałem wspominam jak najbardziej korzystnie dla a rezygnacja dotyczyła wyłącznie powodów osobisych. Polecam Flekso SERWIS jako pracodawcę!

Mikołaj Nowy wpis

Pracowałem w Flekso Serwis ok. 6 miesięcy. Bardzo dobrze wspominam ten okres.. Pani Dyrektor jak najbardziej nastawiona na rozwój pracowanika (w tym okresie miałem kilka świetnych wyjazdów szkoleniowych, w tym również za granicą). Jako pracownik miałem sporą swobodę działania oraz możliwość gospodarowania własnym czasem. Flekso Serwis to przede wszystkim zgrany team i fachowo zarządzająca Pani Dyrektor. Absolutnie nie zgadzam się z wszystkimi byłymi (prawdopodobnie leniwymi) pracownikami którzy próbują na tym forum w jakikolwiek sposób oczernić FS jak pracodawcę. Zdecydowanie polecam!

mikos Nowy wpis

Tak jak przedmówca uważam- osoba zarzadzajaca bez kompetencji i do tego cierpi na dysleksje co widac na pierwszy rzut oka. Ogolnie marny pracodawca

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Flekso Serwis Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
FS

Leniwi ludzie i kłamczuchy nigdy długo nie benda w firmie bo poprostu widać to bardzo szybko, jezeli jest ktos pracowity i pozytywny to pracuje długo i jest zadowolony proponuje porozmawiac z ludzmi którzy pracują do dzis :-) Osoba ktorej odpowiadam uświadamiam ze zmianę należy zrobic u samego siebie a potem opisywać kogos kto tak naprawde zainwestował spora sumę a okazało sie ze to na nic.

fleks

Bardzo słaby pracodawca, Pani Dyrektor bez kompetencji, szczerze nie polecam

miki

czy ktoś jeszcze tam pracuje/pracował i może się podzielić opinia? Z góry dzięki!!

kolega po fachu

Jak sie obijałaś to nie zarabiałaś ! Ci którzy pracują zarabiają jak Menager. Bez takich pracownków jak ty firma sie rozwija ma nawet 2 siedziby.

bardzo zabawny kometarz, małe pieniądze śmiechu warte no i podobno duża rotoacja

aaaa

Zostaw merytoryczną opinię o Flekso Serwis Sp. z o.o. - Sopot