Alma-Trend Sp. z o.o.

Opinie o Alma-Trend Sp. z o.o.

Czy w firmie Alma-Trend Sp. z o.o. szanowano cię jako pracownika? Skomentuj i kształtuj rynek pracy.

Bolo Jang
@admin 16.08.2015 21:22

Z szacunkiem to tam ostro na bakier. Pan współwłaściciel z brodą to zawodnik wagi ciężkiej w dyscyplinie - "chamstwo", a jeżeli nie przypadniesz do gustu jego o 30 lat młodszej żonie to możesz od razu zacząć szukać psychoterapeuty. Płaca wyższa od najniższej krajowej ale daleka od średniej.

Zostaw opinię o Alma-Trend Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma-Trend Sp. z o.o.