Lemis S.C.

Stęszew

Opinie o Lemis S.C.

Kasia T.

Pieczywo; tragedia! W chlebie piasek i kawałek sznurka. To jest materiał do Sanepidu! Nr telefonu; 61 813 43 31 nie odpowiada! Chciałam zadzwonić osobiście, ale nie można się dodzwonić.

Leon

Złodzieje i krętacze. Dorobkowicze na ludziach. Nie polecam nic z Tamtąd

Bakusunia

Witam ,dziś kupiłem chleb krojony na zakwasie W polo w Lesznie to jest paranoja Na półce w sklepie jest ok po otwarciu nadawał się tylko do karmienia gołębi ,same okruchy nie polecam tej piekarni będę ją ominął szerokim łukiem, żenujące

tomaj

nie polecam tej firmy, w miescie aż huczy od informacji co wyrabia sie w tej firmie. firma ciagle szuka pracowników, to chyba o czyms swiadczy:) omijajcie ta firme

Zostaw opinię o Lemis S.C. - Stęszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lemis S.C.