Biuro Bezpieczeństwa Pracy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Zdzisław Szpargała

Gliwice

Opinie o Biuro Bezpieczeństwa Pracy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Zdzisław Szpargała

muka

cieikawe czy w ogóle oni jeszcze istnieją i funkcjonują na rynku - ich strona internetowa wydaje się nie działać na dłużej i w zasadzie to nie można o nich przeczytać konkretnie. wydają się dużą firmą a krs mówi że to jedoosobowa działalnosc... ciekawe...

bobo

Zgadzam się z przedmówczynią, dużo prawdy w tym co piszę powyżej, ja jeszcze dodam, że facet bazuje tylko i wyłącznie na kolesiowskich układach, obiecuje gruszki na wierzbie współpracownikom z ramienia projektów UE po czym sam zbiera plony, kiwając wszystkich którzy mu pomogli.

do ola ma kota

skąd tyle żalu w Tobie dziewczyno?

ola ma kota

Bardzo źle oceniam współpracę z Panem [usunięte przez moderatora]. i jego Biurem Bezpieczeństwa Pracy z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego, człowiek który jest alkoholikiem średnio raz na 2-3 miesiące ma ciąg trwający około tygodnia w którym przynosi wstyd sobie jak i firmie, pokazując się w takim stanie zarówno pracownikom co klientom przychodzącym do firmy, W biurze mieszczącym się na Ul. Zwycięstwa, jest brudno, wyposażenie z epoki gierkowskiej pamiętające czasy, kiedy w pracy palono papierosy i rosły paprotki, zaaranżowane z mieszkania w kamienicy, linoleum na podłogach i stary parkiet, 1m2 na pracownika, biuro zajmuje się przepisami BHP szkoda że samo ich nie przestrzega. Ale ważne że szef ma swój gabinet wyremontowany. W księgowości pracuje Gruba która stała się chudą, zgorzkniała stara [usunięte przez moderatora] która czepia się wszystkiego i wszystkich, generalnie ma bardzo duży wpływ na [usunięte przez moderatora]. Pracodawca nie traktuje pracowników z szacunkiem, bardzo oszukuje ludzi, kiedy ktoś w końcu mówi dość, dostaje natychmiastowo wypowiedzenie. Wynagrodzenie średnie dla pracownika biurowego to około 1.500 netto, za inspektora ok. 2.000- 2.500 netto. Pan [usunięte przez moderatora] jest dość rozwiązłym człowiekiem, zatem nie stroni od pięknych asystentek u jego boku. Mam nadzieję, że uznacie moją opinię za przydatną i będziecie omijać szerokim łukiem szeregi [usunięte przez moderatora] :)

Zostaw opinię o Biuro Bezpieczeństwa Pracy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Zdzisław Szpargała - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Bezpieczeństwa Pracy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Zdzisław Szpargała