TOPCOLOR S.C.

Bydgoszcz

Opinie o TOPCOLOR S.C.

eatme

chociażby na stanowiskach kreatywnych czy jak mają swoją drukarnię offsetową to tam również ;) pozdrawiam

wiosna

A na jakim stanowisku te dobre zarobki?

Laszlo

Kilka lat temu tam pracowałem jako grafik komputerowy. Ciężka atmosfera, kilku ulubieńców szefa, a nowy do brudnej roboty.

ala

dla mnie ta firma to porażka. Jej właściciel(usunięte przez moderatora) to niezły kombinator , kombinuje oczywiście zawsze na pracownikach. Ja do dzisiaj nie mam swoich należnych pieniędzy,z tej firmy-dla mnie (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o TOPCOLOR S.C. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOPCOLOR S.C.