Jan-Mar

Wałbrzych

Opinie o Jan-Mar

MAT

Witam, miałem okazję poznać właściciela firmy Jan Mar jeszcze kilka lat temu, kiedy firma zajmowała się pośrednictwem w udzielaniu kredytów ARS RATY i ARS LEASING... Właściciel (Pan [usunięte przez moderatora] bo tak wszyscy na niego mówili) na pierwszy rzut oka wydaje się być baaardzo sympatycznym i równym szefem. Ale to tylko pozory niestety... Kilka dni pracy pokazało na co go stać. Zero szacunku dla pracownika, wulgarny, nieobliczalny... Dawne to czasy były, ale trzy miesiące pracy z tym Panem pozostaną na zawsze w mojej pamięci. Dobrze, że w porę się zwolniłem... zaraz po mnie większość pracowników zrobiła to samo. Zero szacunku dla kobiet... Nie polecam za żadne skarby świata.

Zostaw opinię o Jan-Mar - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jan-Mar