Opinie o Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak w Poznań

Dorota Nowy wpis

Jak aktualnie wygląda praca w firmie? Czy dostał ktoś może konkretną informację na temat wynagrodzenia w tym miejscu? Czy zachowanie szefostwa jest już bardziej pro ludzkie, że tak powiem? Powiedzcie co wiecie proszę...

Rafał Nowy wpis
@Dorota

Nic się nie zmieniło. Jest tylko co raz gorzej.

terrier Nowy wpis

już pierwsza rozmowa to fatalne wrażenie - nieskładność, niesłowność, brak konkretów, jakieś chwiejne gadki o stanowisku ale po wyjściu wiesz mniej niż wiedziałeś wcześniej to typ szefa z lat 90-tych cwaniaczka i spadochroniarza który idzie przez życie na karku i wytężonej pracy innych; nie chcę pochopnie kogoś oceniać ale takie zachowanie i podejście do człowieka jawi mi się najgorszym z możliwych i osobiście nie wyobrażałbym sobie pracy z kimś takim ale może ktoś się odnajdzie w realiach takiego zakładu pracy kto wie

Reasumując Nowy wpis

Brak podstawowych zasad wychowania i moralnego kręgosłupa. Właściciele agresywni i nieuczciwi. No cóż pochodzenia się nie wyprzesz i słomy z kapci nie wyskubiesz.

Pedro

A może ktoś źle wybrał sobie pracę i teraz wszystko jest źle? Ja nie narzekam, polecam pracę w firmie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Niesmak pozostał

Chyba wszystko już zostało powiedziane. P. Tomek to szef, który swoje problem osobiste przenosi na grunt zawodowy. Frustracja z powodu niespełnionych ambicji łączy się tu z megalomanią i potrzebą bycia dla kogoś panem i władcą. Choć zdarzają mu się ludzie odruchy, to jednak nigdy nie wiadomo na jaki humor p. Tomka się trafi. Nie inwestuje w firmę, nie potrafi docenić wartościowych pracowników, nie uczy się na błędach. Kłótnia jest tu sposobem komunikowania się nie tylko z pracownikami, ale i dostawcami i klientami. Efekt - biznes podupada, dostawcy, kontrahenci i pracownicy rezygnują ze współpracy z firmą. Walka o każdą złotówkę, walka z xawodzącym sprzętem, a w końcu walka o godność i poczucie własnej wartości to codzienność pracowników firmy Esus.

To jak traktują pracownikow to brak słów. Obrażają i poniżają jak totalnie zero. Pani Karolina (szefowa) kulturka na rozmowie o prace a potem traktuje Cie jak zero poniża i wyzywa od (usunięte przez administratora) Pan Tomek (szef) zacofany człowiek bez wizji na rozwój firmy. Przyciśnięty pantoflem szefowej nie ma własnego zdania i wyzywa sie na pracownikach. Obiecują stawki wysokie i normalne umowy a kończy sie jak zwykle- praca za psie pieniądze i w dodatku minimalna krajowa na umówie a pod stołem pieniądze i to z laska ! Polecam trzymać sie jak najdalej bo szkoda nerwów i łez. Robią z ludzi (usunięte przez administratora) bo próbują sie dowartościować. Szkoda załogi bo chodzi zastraszona i nerwowa.

Wszedłem po dwóch latach na ich stronę internetową. Zapraszam na nią wszystkich potencjalnych klientów firmy Esus ponieważ oddaje ona stopień i poziom komunikacji pana Przybylaka. Żenada!!!

Szczerze nie polecam !!! zero szacunku dla pracowników ze strony "szefostwa"

emotik

Ja mogę się wypowiedzieć z trochę innej strony, bo jako dostawca - firma ta wykorzystuje chwyty poniżej pasa i nie reguluje swoich płatności, szefostwo umie tylko krzyczeć i mówić czego kto nie rozumie, ale za swoje zamówienia zapłacić to już nie bardzo.... skoro traktują tak dostawców i jak widać po wcześniejszych wpisach pracowników to chyba nie warto się z nimi współpracować

Unikajcie tej firmy jak ognia. Pracowałem w kilku agencjach reklamowych, takiego traktowania jak tam nie doświadczyłem nigdzie indziej. Właściciel firmy - T. Przybylak - jest człowiekiem o kiepskiej mentalności i ograniczonych horyzontach. Nie rozumie niuansów, nie ma empatii, jest najgorszym typem szefa.

tak sie tu rozpisalem ale powiem bez wywodow na pol zeszytu. Firma/szefostwo jest do bani. Z takim upodleniem sie nie spotkasz chyba nigdzie. Jezeli jestes kobieta to sobie od razu daruj bo szkoda Twoich lez. Kultura miedzy ludzka jest tutaj tylko na rozmowie o prace lub jak robisz juz tam dluzej... Z jednym szefostwem jest milo spoko i nawet kawe czasem wypijesz, a tu masz przecienosc, bydlo i brak kultury no i psie pieniadze. Szczerze nie polecam

xxx

Siema. Czy ktoś może coś powiedzieć o tej firmie na chwilę obecną??? bo że nie wesoło było jakiś czas temu to widzę,

Zostaw merytoryczną opinię o Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak - Poznań

• Jak się pracuje w Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak?

Zobacz opinie na temat firmy Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak