Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak

Poznań

Opinie o Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak

Wszedłem po dwóch latach na ich stronę internetową. Zapraszam na nią wszystkich potencjalnych klientów firmy Esus ponieważ oddaje ona stopień i poziom komunikacji pana Przybylaka. Żenada!!!

Szczerze nie polecam !!! zero szacunku dla pracowników ze strony "szefostwa"

emotik

Ja mogę się wypowiedzieć z trochę innej strony, bo jako dostawca - firma ta wykorzystuje chwyty poniżej pasa i nie reguluje swoich płatności, szefostwo umie tylko krzyczeć i mówić czego kto nie rozumie, ale za swoje zamówienia zapłacić to już nie bardzo.... skoro traktują tak dostawców i jak widać po wcześniejszych wpisach pracowników to chyba nie warto się z nimi współpracować

Unikajcie tej firmy jak ognia. Pracowałem w kilku agencjach reklamowych, takiego traktowania jak tam nie doświadczyłem nigdzie indziej. Właściciel firmy - T. Przybylak - jest człowiekiem o kiepskiej mentalności i ograniczonych horyzontach. Nie rozumie niuansów, nie ma empatii, jest najgorszym typem szefa.

tak sie tu rozpisalem ale powiem bez wywodow na pol zeszytu. Firma/szefostwo jest do bani. Z takim upodleniem sie nie spotkasz chyba nigdzie. Jezeli jestes kobieta to sobie od razu daruj bo szkoda Twoich lez. Kultura miedzy ludzka jest tutaj tylko na rozmowie o prace lub jak robisz juz tam dluzej... Z jednym szefostwem jest milo spoko i nawet kawe czasem wypijesz, a tu masz przecienosc, bydlo i brak kultury no i psie pieniadze. Szczerze nie polecam

xxx

Siema. Czy ktoś może coś powiedzieć o tej firmie na chwilę obecną??? bo że nie wesoło było jakiś czas temu to widzę,

Zostaw opinię o Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esus Agencja Reklamowo-Wydawnicza Tomasz Przybylak