Energopol-Trade-Poligrafia Sp. z o.o.

Olsztyn

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Energopol-Trade-Poligrafia Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Energopol-Trade-Poligrafia Sp. z o.o.

anonim

No coż...Dobrze, , że jest taka strona , na której można wyrazić swoja opinię. Nasza firma współpracowała z Energopolem. Jest czerwiec 2011 i nie dostaliśmy nawet grosza za prace , jaką dla nich wykonaliśmy. Z tego co wiem, to większośc pracowników odeszła z obawy przed upadłością tej firmy. Doszły nas słuchy, że szef nie podołał i prędzej czy później firma splajtuje. Najgorszy jest brak jakiejkolwiek informacji z ich strony... Z takim podejsciem do klienta -marne szanse przetrwania. tym bardziej , że rynek poligraficzny jest baaaaaaaaaaaaaaardzo wąski i każdy się praktycznie zna!

Zostaw opinię o Energopol-Trade-Poligrafia Sp. z o.o. - Olsztyn

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energopol-Trade-Poligrafia Sp. z o.o.