Accord

Kraków

Opinie o Accord

karol

Musi miec doswiadczenie tym bardziej, ze istnieja w barnzy logistycznej, transporcie i spedycji wiec nikogo nie pryzjmuja bez doswiadczenia.

accord ssie faje

STUDIO ACCORD Z KRAKOWA TO [usunięte przez moderatora]. NIE WYPŁACAJĄ KASY ZA PRACE !! Przepracowałem nie caly miesiac po czym mi powiedziano ze umowa ktora podpisalem byla zformułowana tak że w wypadku nie przepracowania pelnego okresu probnego nie maja obowiazku mi wyplacac hajsu. [usunięte przez moderatora] . DO wlasciciela nie robilem scen jak mnie [usunięte przez moderatora] z roboty i nie wyplaciles tylko dlatego ze wole ci udowodnic jak duzo kosztuje dendysta w polsce. Pozdrawiam

jas

jesli piszesz o tym studio accord z Krakowa to chyba jesteś prezesem. Ta firma ogłasza sie co tydzień bo tylu chętnych na 8... brutto na miesiąc i umowe o dzieło.

Zostaw opinię o Accord - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Accord