PSP International Sp. z o.o.

Opinie o PSP International Sp. z o.o.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

PSP International,obecnie prowadzi rekrutację na stanowiska Managerskie, oprócz doświadczenia i chęci podnoszenia swoich aplikacji innych większych wymagań nie ma. Może komuś udało się aplikować już? Jeżeli tak, napiszcie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, czy od razu można wiedzieć jakie warunki zatrudnienia są oferowane?

hjn
użytkownik zarejestrowany

oferta na dyrektora wygląda naprawde super, na pewno można bardzo dobre pieniądze zarobic, natomiast szkoda, że nie mam odpwoeidnich kwalifikacji i doświadczenia :( Ale widze też inne ciekawe oferty jak Business Development Manager do zachowdniopomorskiego

Jak wyglądają benefity w firmie PSP International Sp. z o.o.? Czy trudno jest się dostać do firmy? Napisz w komentarzu o swoim pierwszym wrażeniu!

Zostaw opinię o PSP International Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSP International Sp. z o.o.