People Connect Marcin Baran

Dzierżoniów

Opinie o People Connect Marcin Baran

spae
użytkownik zarejestrowany

I spokojnie tak z tysiąc euro dostaniesz @po. Więc jeśli wszystkiego na miejscu nie wydasz i wrócisz z takimi pieniędzmi to możesz tu fajnie żyć :) Dobre jest to odnośnie firmy, że zapewniają zakwaterowanie.

maiki

witam ma propozycja do pracy jak malarz w niemczech w lasnie z tej firy czy ktos cos wie jak bedzie z kasa

Robert

Nie polecam, wszystko fajnie tylko ze nie zaplacil tyle ile powinien a o wyplate prosilem sie prawie 2 tygodnie. Nie polecam ten baran o prawidzwy baran.

buba

Dajcie cos wiecej znac, mam propozycje wyjazdu do Francji...ktoś cos wie?

ell,,,,,

wyjechałem niedawno praca ok. mieszkanie tez wypłaty jeszcze nie było piszecie że nie płaci chciałbym dowiedzieć się coś więcej o people connect

tom

chodzi o prace w annemase jeżeli peacodawcą jest p.mochael sularczyk to przestrzegzm jest niewypłacalny to polski francuz jest podwykonawcą FLORYOTA

daniel

praca w porządku,mieszkanie też raczej OK, ale gorzej z wypłatą ( która zazwyczaj nie jest na czas)

Mariusz

Pracuję u nich od dłuższego czasu. Własnie zjechałem do Polski na święta. W styczniu wracam do pracy. Wszystko jest ok, mieszkanie w porządku, praca też.

Krzysiek

Ja nie pojadę,za słodko mi obiecywał.....

anakonda

kim Ty jesteś właścicielem że taka opinię sobie wystawiasz ? ja na pieniążki czekam od roku :D [usunięte przez moderatora] nic dodać nic ująć , na dodatek postrasz Marcinka(właściciel) sadem to Ci odpowie ze jedna sprawa w prawo jedna w lewo nie robi mu różnicy. Zanim od tego pośrednika wyjedziecie kilka razy się zastanówcie.

Zostaw opinię o People Connect Marcin Baran - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie People Connect Marcin Baran