headwaylogistic gmbh

Opinie o headwaylogistic gmbh

Łahaokej

1400-1480...pewnie brutto :D

zybi

Ale stek klamstw post wyzej albo ktos z biura (usunięte przez administratora) Nie dajcie sie na to nabrac I te zarobki poprostu kosmos nie wspomne o warunkach mieszkalnych Kolezanka zapomniala tez dodac ze wyrobienie normy jest niestety zalezne od zamuwien (usunięte przez administratora) Niepolecam

alex
@zybi

zgadzam sie z odpowiedzia zubi to klamstwo tam wyzej nie ma takich zarobkow w tej firmie to bylo ale qw roku 2009,2o10, teraz wyglada calkiem innaczej wogole w niemieckim kraju praca wyglada calkiem innaczej smieszne pensje w roku 2014 sie porobily nie rozniace sie w polskim kraju to niemiecki kraj musialby bys bez uni sam to wtedy bylyby dobre zarobki a tak to sie pokonczylo wszystko nie ma pioeniedzy w tej firmie jeszcze patrza zeby na tobie zarabic okradac sie!!!!!!!!!!!! nie dajcie sie nabrac bada gnoi pokolei reka reka myje jak to sie mowi

DAWNY PRACOWNIK

WIECIE CO WAM POWIEM PRACOWAŁAM TAM 5 LAT TEMU( przez 3 lat(zwolniłam się z powodów zdrowotnych dla informacji )) I Jak czytam wasze opinie to jak bym przedszkolaków słuchała jestem kobietą moja norma to ok 260kolli/h wypłata średnia 1400 - 1480 Euro /miesiąc nie jest prawdą że że pracodawca zobowiązany jest do zameldowania cię że to on musi jeździć za lohnsteuerkartą czy konto zakładać - to jest ich dobrą wolą. Nie wspomnę już o załatwieniu kindergeld to wszystko jest prawach i obowiązkach pracownika. Owszem przedstawiciele firmy mogą ale nie muszą .Ja nie miałam z tym problemu zapytałam tylko gdzie Gemainde, jaka familienkasse jest do Coswig i tyle, ALE Z TEGO CO WIEM TO INNYCH MELDOWALI. A co zmieszkaniami to jak dbasz tak masz moje mieszkanie akuratnie bezproblemowo ekipa zgrana -bezimprezowo / bezalkoholowo czystość a jak doszła jakaś nowa osoba która nie umiała się zachować to przechodziła na inne mieszkanie. wtedy opłata za mieszkanie wynosiła 50Euro /m-c, Z tego co wiem teraz to 130 euro. (usunięte przez administratora)

prosze wiecej opini o pracy w Coswig na magazynach ile mozna zarobic jak warunki mieszkaniowe itp

Norbi

wlasnie wlasnie dobrze mowisz bardzo misie podoba ten post ja tez pracowale to co niektorzy ludzie jedzili sie ciagle smiali ze mnie taka atmosfera z polakami najgorsza a coswig anhalt to najgorszy magazyn niejaki (usunięte przez administratora) tam jest brygadzista (usunięte przez administratora) jedzi se ciagle do domu i tankuje busa za pieniadze firmy zaklamany czlowiek duzo pracownikow bylych go szuka leb mu ukreca byll na grossberen to musial uciekac bo gral jakiegos cwaniaka ale go zlapia w koncu

Rozmowa jak rozmowa. Pani z rekrutacji odpowiedziała na moje pytania. Praktycznie wszystko się zgadzało z tym co mi mówiono. Szczerze to nie wiem na co ludzie liczą jeżeli piszą ze nawet analfabeta dostanie pracę.. analfabetą jest każdy kto nie zna języka niemieckiego i jedzie do pracy.

Czy znam język niemiecki lub angielski Czy mam auto Czy szukam pracy z kimś czy sam Czy już pracowałem w magazynach jako komisjoner

kicia

Nie jedzcie do pracy do Coswig (Anhalt)!!! (usunięte przez administratora)Ostrzegam!!!

kiki

Praca w akordzie na terenie Niemiec lipne kwatery zmuszanie do prac w niedziele i święta zarobi lipne jak nie dajesz rady z norom to masz wylot z roboty. Długi czas oczekiwania na klasę podatkową przez 6mc masz 6 klasę czyli pensja 500 euro. Brak pomocy w KINDERGELT.

nowy
@kiki

zmuszaja do pracy w niedziele i swiete bo0 firma z tego ma zarobek a ty (usunięte przez administratora) masz normalnie pracuje sie 5,6 dni ale dwa dni wolnego musza byc zeby robic w niemieckim kraju trzeba najpierw kodeks pracy przyczytac co sie nalezy dla pracownika najbardziej dziadosta firma a normy sa dla koni na polu a nie dla ludzi dla pracownikow kon a pracownik to jest roznica normy se durne te firmy powymyslaly zeby nie placic premi i dodatkow zeby wymusic wiekszosc ilosc roboty na coswig anhalt najgorsza (usunięte przez administratora) niejaki bieniek kantuje oszukuje klamie szybciej niz oddycha nie wierzcie mu nie dajcie sie zrobic w (usunięte przez administratora) ja sie dalem i ostrzegam nastepnych

infinity

Czlowieku nie jedz do Coswig (anhalt ) ja z tamtad sie zmylem i nie wroce, przy normie 280/h wyplata 800/900 euro, za mieszkania kroja grube pieniadze a zapiepszac trzeba jak wol. zdarzylo sie nawet ze do wyplat doliczali i odejmowali zaliczki ktorych nie bylo, chorowac nie mozesz bo cie zwolnia. Jedna wielka tragedia.

zainteresowany

ja takze prosze o info o pracy jak post wyzej jakie warunki mieszkaniowe atmosfera zarobki i czy warto

nowa krew

dostałem propozycje wyjechania do coswig (Anhalt) czy jakos tak... co sadzicie o tym magazynie? pracuje tam ktoś z was?

Wrocław

i potwierdzam wyżej wymieniony komentarz... to prawda że pseudo kadra jedyne co potrafi to dać ostrzeżenie i wyrzucić z tyrki.(usunięte przez administratora) proszę pamiętać Headway to firma która wypożycza swoich pracowników na różne magazyny Niemieckich firm. Polacy są tam gościnnie.(usunięte przez administratora)

Wrocław

ludzie proszę was nie wierzcie w te dobre komentarze! ludzi którzy zarabiają 1600 euro to bajka jedyne na co możecie liczyć to 900 euro (usunięte przez administratora) są osoby które dostają po 1200/1400 ale oni mają bardzo długie doświadczenie i dobre zamówienia z biura (usunięte przez administratora)

dawny pracownik

z prac które wykonywałem za granicą praca w tej firmie była zdecydowanie najmniej zarobkową w stosunku do ilości godzin jak i do stawki godzinowej. (usunięte przez administratora) Jestem przeszczęśliwy że już nie muszę tam pracować :))

Fred

Pracowałem w Arnstadt magazyn Rewe zarobisz 1000 euro jak robisz bez przerw ponad 250 coli na godzine i oczywiscie 10 godzinyn w pracy trza tez miec szczescie do aftragów bo jak cie puszcza na jajka to ledwo zrobisz 100 coli na godzine codzienie problem z wozkami(jezdzisz na trupach) lub przychodzisz i niema zadnego brygadzista troszczy sie o siebie reszte ma gdzies opłata za hate 130 euro a od stycznia chłopaki dostali juz podwyzke na 160 euro za hate a nadzwigac sie idzie niemcy zamuwienia 500 coli na 1 palete (mandarynki male pudełka) polacy jajka lub 20 skrzynek ziemniaków na palete jedna szkrzynka 20kg wiecej niezaładujesz niz 20 na palete bo mala pani w sklepie nie sciagnie a ty 20 coli masz tragedia nie polecam tej pracy nikomu chyba ze dla desperatów

rekin1969

w tej firmie nie da się zarobić

Szczery

Ogólnie wszystko co napisał ZWOLNIONY to prawda, można by napisać naprawdę duuuużo więcej ale nasz kochany moderator musiałby usunąć 80% mojej wypowiedzi na temat tych [usunięte przez moderatora] (wolałem sam wykropkować) "ziomusi" nadają się ale po barach itp latać a nie do kierowania poważną firmą i sporym zasobem ludzi. [usunięte przez moderatora]. Dajesz 100 euro a później twój los ich nie obchodzi a najlepiej to jak wylecisz za 2 tygodnie albo miesiąc to się następnego "frajera" z kroi. [usunięte przez moderatora] Zero ogarniecia, pokazuje ludziom, co niektórzy po dwa lata pracują, w którym miejscu listę podpisać. Kończę do jak pisałem te dwa poprzednie zdania to aż monitor oplułem ze śmiechu jak sobie to przypomniałem.

sanczo
@Szczery

hej przyjechalem na swieta z geisenfeld (usunięte przez administratora) na maxa i juz nie wraca do tego szmabo to dno totale jest ta firma alex vocinkegr dostaje koperty w lape do biura za polakow ktorzy robia w weeekendy doatki zlodziej (usunięte przez administratora) prokurist firmny headway logistic (usunięte przez administratora) jeba ciec o tej firmie trzeba glosno gadac powinna miec pracownikow zuli takich ktorym sie chce albo dzisiaj mi sie nie chce robic na dobrych pracownikow nie zasluguje i tak wiekszosc ludzi co robi to cholota i margines spoleczny ludzie z bidy, biedaszyby gownojady (usunięte przez administratora)

Zwolniony

Pracowałem w tej firmie przez rok czasu, cały czas na Pankowie (w Berlinie) więc mogę co nie co powiedzieć na temat całego systemu jaki tam panuje. Na początek powiem, że praca nie jest zła, fakt faktem fizyczna, ale czego się spodziewać po pracy na magazynie. Ogólnie wszystko jest ok. Norma 260/h jest bez większego problemu do zrobienia. Co prawda jeżeli ktoś jest leniwy i pracuje "za karę" to może mieć problem. Firma nie spóźnia się z wypłatami. [usunięte przez moderatora] Im więcej zrobisz, tym więcej zarobisz, więc wszelkie opinie w stylu: "zarobiłem 900€ a miałem 225 godzin" to bzdura. Jeżeli kolego w ciągu tych 225 godzin rzuciłeś ok 50000 colli, to owszem, zarobisz 900€. Jeżeli natomiast rzuciłeś więcej, to do tego Ci dopłacą. Co do "Kadry" [usunięte przez moderatora] to zostawia to sporo do życzenia. [usunięte przez moderatora] Na początku jest wszystko pięknie, [usunięte przez moderatora] Później robi się gorzej, nigdy nie ma rękawiczek, nigdy nie ma długopisów, a o kluczykach do wózków zapomnij - zgubiłeś (bądź Ci ukradli) to już Twój problem. Mogłeś pilnować. Chcesz coś załatwić (meldunek, pierwsza klasa podatkowa, bądź cokolwiek innego) wiecznie słyszysz: "dobra, załatwimy to, mamy sporo czasu, nic się nie pali" - i tak sprawa odchodzi w zapomnienie. Zniszczyły Ci się buty robocze - to masz problem (choć firma ma obowiązek Ci je zapewnić - i zapewnia)[usunięte przez moderatora] nie potrafią tego ogarnąć. Jedyne co potrafią załatwić to: 1. Zwolnić Cię z pracy 2. Wystawić ostrzeżenie [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]

maly
@Zwolniony

kiedys tak bylo na dana chwile to brygadzistka zelka tam przyjezdzala do na pankow napewno wiesz wrobleskiego to chciala zebym bym brygadzista ja byle to kazale zebym polakow w (usunięte przez administratora) robil ona ma rewir oraninburg,pankow, to ze (usunięte przez administratora) duzo to nie znaczy ze duzo zarobisz??? dla polakow to ma bys stala mniej wiecej placa nie przekraczajaca tys sto euro nie szanuja wogole ludzi taka firma nie zasluguje na pracownikow a co do kadry to wiesz wogole kto jest glownym szefem firmy albo gdzie glowne biuro jest

mac

fajnie napisałes sporo szybciej a przyczym robisz zbierasz skrzynki z woda ,piwem itd czy zabierasz gotowe palety z towarem pakowane np po 150 coli i niemow ze nie zchudles bo ja tak od tego ganiania i ukladania i zchylania ,wiekszosc osob ma dosc po całym dniu

mac

pracuje w headway logistic i powiem tyle ze norma zeczywiscie wynosi 225 coli na godz praca moze sie wydawac nie ciezka ale pracochłonna 9h pracy zapierniczasz i układasz palete odwozisz na bane zeby zrobic norme potrzeba miec dobre tz auftragi np nim 12 nim 15 itd a co chcesz zdziałac jak masz wes 1 lub 2 cole niepowiem sa orły co robia po 3000 coli ale uwiezcie mi ze 1600coli naprawde trza sie sporo nabiegac i nagadac jak dlamnie to niezle nieznajac cyfr niemieckich jak przyjechałem i nauczenie sie komend niestety zamało dla pracodawcy

pati

Hanys - 2012-11-18 00:01:55 kolega kolegi - 2012-07-12 21:11:29 1600 netto? to jaka masz stawke za cole? i ile rzuciles tych coli??Późno odpowiadam ale lepiej późno niż wcale. Norma jest 225 koli na godzine i wtedy nasz 7,89e/h. Ja robie sporo szybciej, tak z 350-400 koli na godzine wiec zarabiam duzo wiecej. Koleżanka która niezbyt ogarnia talkmana w 2 miesiacu pracy miała 1100 na reke, wiec nie piszcie ze nie można zarobić. Nie bede zostawiał tu swojego maila czy nr, ale jak by ktoś chciał wiedzieć wiecej to niech pisze tutaj namiary, dodam ta stronę do zakładek i bede czasem zaglądaćMógłbyś dać namiar do kogoś kto sie tam zajmuje rekrutacją? Mój meil p.batura@wp.pl Będę bardzo wdzięczna

Axe

Hanys - 2012-11-18 00:01:55 kolega kolegi - 2012-07-12 21:11:29 1600 netto? to jaka masz stawke za cole? i ile rzuciles tych coli??Późno odpowiadam ale lepiej późno niż wcale. Norma jest 225 koli na godzine i wtedy nasz 7,89e/h. Ja robie sporo szybciej, tak z 350-400 koli na godzine wiec zarabiam duzo wiecej. Koleżanka która niezbyt ogarnia talkmana w 2 miesiacu pracy miała 1100 na reke, wiec nie piszcie ze nie można zarobić. Nie bede zostawiał tu swojego maila czy nr, ale jak by ktoś chciał wiedzieć wiecej to niech pisze tutaj namiary, dodam ta stronę do zakładek i bede czasem zaglądaćNapisz mi proszę kolego namiary do tej firmy słyszałem że mają jakieś biuro w Kleszczowie. Będę bardzo wdzięczny.

Zostaw merytoryczną opinię o headwaylogistic gmbh - Recklinghausen

• Jak się pracuje w headwaylogistic gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy headwaylogistic gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w headwaylogistic gmbh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy headwaylogistic gmbh?

Kandydaci do pracy w headwaylogistic gmbh napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

headwaylogistic gmbh