Opinie o Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga w Nowy Tomyśl

Przedstawiciel

Tak to prawda daje tyle ,że wiara tam wali drzwiami i oknami.Tylko trudno tam się dostać wybiera najlepszych.Jest jedną z najlepszych firm w powiecie nowotomyskim.iI co jeszcze ciekawe Strasznie szanuje ludzi tam pracujących ,poprostu ON kocha Ludzi dla niego pracujących.Cdn

Zorientowany

To co się tam buduje to Kaziu tego nie robi? To w takim razie kto ? Jego brachol Maciej czy jego szwagier Andrzej? Oni tak kręcą,że zanimi cieźko zdąźyć.Ale niby nie ale tyle lat się trzymają .

Walec

Bero a Beyga to dwie różne firmy.

Zadowolony

Dostałem podwyżkę jestem bardzo zadowolony jak mam 210 godz to już blisko 1800 zł na wypłatę mam super dziekuję .

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Filut

bero jest ok

Mają największe usługi w Kraju najwyższa jakość najlepsze ceny i......"..............."........"............. I

Do cnc

Ja tam pracuje i mam tyle,że Ty z tą twoją premią i coś tam jeszcze musiałbyś pracować 1/2 prawie miesiąca żeby mieć tyle co ja?Mi tam pasuje a jak tobie nie to nikt ciebie do pracy tam nie prosi.pozdrowienia dla pana .."...........nie pisz głupot ."pozdrowienia dla pana K ....bybeś cienki to z ciebie albo ty z nich zrezygnowałeś .Ja ciągnę robotę i mam z tego kasę resztę mam gdzieś.A to że wiara niektóra się trochę pieprza .....poprostu zarobią mniej.

Kaj

To normalna firma a jeżeli Pan Kaziu troche przesadza mój ..........Prawo szefa.

Do nadgodziny

To pracuj tylko nadgodziny a resztę czasu poświęcaj Panu Kazimierzowi w drukarni i wtedy zarobisz kasę.Ja z tamtąd spirdalam.Do roboty będę miał to samo bo złożyłem dokumenty do BERO.

Obserwator

Dajcie spokój pracowałem tam to normalna firma,

Bejgos

Robić w smrodzie i hałasie i wspaniałym ,,szefie""no jest życie u bejgosa.Maks 11 zł netto na rekę.Chyba że ukrainiec to mniej.I na tel jak panienki z a2.Takie życie bejgos prowadzi w swojej drukarnii.

@Bejgos

Zawsze pod telefonem ja tak miałam jak tam pracowałam

cnc

Gościu o czym ty gadasz? Gdzie ty żyjesz? Na akordzie "prawie drugie tyle"? To jak będę zapier...lał na maxa to może 2 lub 2,2? Co to ma być, kołchoz? Ja mam 2,5 podstawy plus 500 z premii lub z nadgodzin. Albo coś w tej firmie się zmieni albo nikt nie przyjdzie za te grosze. A co do twojego końcowego stwierdzenia to widać głębokie zacofanie, nie wiem czy twoje czy firmy. Jest takie powiedzenie że od roboty to są woły i matoły lub młoty i kilofy. Pojęcia automatyzacja, LEAN, SMED, 5S są wam raczej obce.

Lola

Co do BERO sie nie wypowiem ale słyszałem ze w tym akordzie idzie nawet niezłe zarobić no i umowa o prace nic pod stołem .Ale najlepsza jazda to KAZIU przyja Pana Romana K. Panie Kaziu gratuluje.BYly pracownik pozdrawiam .

Berus

W bero jest lepiej niż u kazimierza przynajmniej normalne warunki pracy,normalna umowa o pracę i lepsze zarobki.

senior
@Berus

Lepsze zarobki? Wow! Jak byłem na rozmowie latem 2014 to oferowali 1200zł netto plus akord. Normalnie Białoruś! To wg. Ciebie minimum krajowe to te "lepsze zarobki"? To jakie są "gorsze zarobki" w takim razie?

Andrej

Praca u naszego chlebodawcy jest pienkna.Szef nam płaci 4,20 na godz ale gdzie można lepiej zarobić na pewno nie na ukrainie czy białorusi i jeść jeszcze da czasem.To się nazywa bratnia dusza.Nie można na rzekuc po 15 godzinn się pracuje ale warzne żę jest co jesć a szef ma kasiurke.Jestem zadowolony prawię 5000 tyś hrywien zarobie za 250g to prawie 1 tyś zł szef super zarobki gites.

Pederasta

Zatrudniają cudzoziemców z krajów wschodnich pewnie nielegalnie ale co tam ważne że interesik się kręci a praca po 14 godzin dla szefa to czysta kasa .Urząd pracy ma to w d...Musi być na kolejny domek i autko.A ukraińcy i białorusini za 4zł na godz to jest kasa dla nich.

croolix_bax

Drukarnia Beyga czy Bero, obojetnie, wyzysk, najniższe stawki, praca dla singli na utrzymaniu rodziców bo normalny człowiek rodziny nie utrzyma. A ma zleceniach z Ikei trzepią fortunę.

Styl
@croolix_bax

Dlaczego tak sądzisz.ja pracowałem u Kazimierza w bero teraz pracuje jest lepiej

Styl
@Styl

Za co tak nie lubisz (usunięte przez administratora)?On tyle stworzył miejsc pracy w Nowym Tomyslu

HEIDELBERG ST100

zawsze taka byla

Małgosia

Tak (usunięte przez administratora) nadal rządzi choć jej kompetencje pozostawiają wiele do życzenia.Ale cóż w końcu pracujemy w lesie a tu panuje inny regulamin,prawo dziczy.Pozdrawiam

HEIDELBERG ST100

czy nadal w tej firmie kierownikiem jest Monika

@HEIDELBERG ST100

to ja za nadgodziny mam wiecej niz w drukani jak pracowalam ale na szwefa nie powiem nic zlego

Zostaw merytoryczną opinię o Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga?

Zobacz opinie na temat firmy Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga