Marketing Research World

Gliwice

Opinie o Marketing Research World

Polecam

bardzo profesjonalnie działają. Jako wieloletni pracownik polecam. Nikt nie pogania ani stoi nad głową. Każdy robi swoje a atmosfera koleżeńska.

Zleceniodawca

Z pełnym zadowoleniem oraz satysfakcją placem firmę Market Research World potencjalnym współpracownikom. Bardzo dobra obsługa i terminy, których nie sposób szukać u innych. Brawo i oby tak dalej!

klient

Bardzo dobra firma działające w branży rekalamowej, mogę polecic ich usługi gdyż czesto korzystałem, świetnie wyszkoleni pracownicy znający sie na rzeczy zawsze dobrze doradzą klientowi.

Zostaw opinię o Marketing Research World - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marketing Research World