Iscar Poland Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Iscar Poland Sp. z o.o.

Sino

I jak. Podjales ta prace?

GUMIS

Hej Zastanawiam sie nad podjeciem pracy w tejze firmie. Coprawda nie mam praktyki w sprzedazy ale mam 4 letnie doswiadczenie w obrobce skrawaniem oraz wyzsze inżynierskie wyksztalcenie z zakresu Programowania CNC. Znam doskonale narzedzia tej firmy bo na nich pracowalem aczkolwiek czy warto zmieniac branżę na pokrewną choć bardziej handlową??? Zwlaszcza gdy chodzi o firme ISCAR??? Prosze o dokladniejsze opinie... Pozdrawiam

Zostaw opinię o Iscar Poland Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iscar Poland Sp. z o.o.