Cbt Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Cbt Polska Sp. z o.o.

Palik

Zgredek, mimo tego ze i wy i ja jestesmy zainteresowani praca u nich moze sie guzik okazac. W tym momencie rozmawialem ze znajomym z tej firmy i nikogo w chwili obecnej nie poszukuja. Raczej szybko sie to nie zmieni

zgredek

Zdradź jaką chemie i narzędzia produkuje ta firma?

chemik

Witam, pracowałeś w tej formie? Chętnie podejmę pracę i mam doświadczenie. Zdradz proszę szczegóły zatrudnienia

zipo

jeżeli interesuje cię "skóra, fura i komóra" to szukaj dalej...

narzędziowiec

Coś ktoś napisze na temat tej firmy? Aplikuję na przedstawiciela na wlkp, jakie zasady, cele, auta, atmosfera, zarobki itd?

Zostaw opinię o Cbt Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cbt Polska Sp. z o.o.