PIW Drycon Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o PIW Drycon Sp. z o.o.

Matuszak Zoliborz

Wlasnie wspolpracuje z firma Drycon, szalenie mile i profesjonalne podejscie. Zona wlasnie podsunela mi firme Drycon w opiniach po krotkiej rozmowie z pracownikiem firmy wychodzi na to ze firma PIW DRYCON to inna firma niz DRYCON sp z o o.... zlecaja prace podwykonawca ktorzy nie zawsze wykonuja prace zgodnie z umowa a co za tym idzie nie dostaja pepnego wynagrodzenia.... wlasnie z taka firma X mialem wczesniej do czynienia gdzie na zeszloroczny weekend majowy poprosili mnie o wieksza zaliczke niz sie umawialismy po weekendzie ekipy nie bylo a proby interwencji skonczyly sie na tym ze to ja oszukiwalem! Nigdy wiecej bez zadnej umowy nic nie zrobie, a firme Drycon serdecznie Pozdrawiam!!!

Jom

No i wiadomo chyba że Drycon zatrudnia ludzi, że coś się dobrego dzieje w firmie, że można mieć jakieś marzenia

podwykonawca

Firma od początku oszukuje na swojej stronie podaje kapitał założycielski 50 000 zł w KRS jest 5 000 zł.(rubryka 8) Do momentu wykonania prac jest miły i obiecuje po wykonaniu znika, nie odbiera telefonów nie odpowiada. Itd.

lizor

wspaniale ,dzięki takim portalom wyeliminujemy nieuczciwych pseudo pracodawców i dzięki ludziom umieszczającym swą opinie . Firma drycon dzisiaj szuka podwykonawców , dzięki wam , moja firma nie podejmie z nimi współpracy

rex3

Inspektor
@rex3 24.12.2014 12:41
Takich Grzegorzów jest sporo na rynku pracy ,dużo oferują a w końcu cię wydymają.Jak go kiedyś spotkam to od razu ma wpierdol....

No tak tylko zapomniales dodadac ze nie przychodzilo sie dwa dni do pracy, a jak juz to pod wplywem a potem zdziwiony ze dostal kopa bez wyplaty.....

wool

Też u niego pracowałem.Potwierdzam szmaciarz gonił do roboty a na koniec się zmył i niezapłacił.

Zostaw opinię o PIW Drycon Sp. z o.o. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIW Drycon Sp. z o.o.