Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa

Sejny

Opinie o Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa

drastyczny

zakupiłem w firmie Transbud-Ełk eko groszek, po przywozie totalny szok z worków płyneła woda a na dodatek brakował po dwa kilogramy w worku . nie polecam zakupu w tej firmie

Transbud Ełk
@drastyczny 26.08.2015 11:42

Szanowny Panie istnieje możliwość zwrotu towaru wowczas wymieniamy to na inny badz zwracamy pieniądze. Pozdrawiamy Transbud Ełk

susan

@drastyczny troche to dziwne, ze zamówiłeś u nich groszek skoro firma zajmuje się dostawa materiałów budowlanych, chyba coś pomyliłeś jednak na to wygląda.

Boss
@susan 22.04.2016 12:22

Susan ja od nich od 14 lat biorę węgiel więc się nie wypowiadaj. że nie mają wegla

Miałeś do czynienia z firmą Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa - Sejny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa