GCE Sp. z o.o. Oddział

Sosnowiec

Opinie o GCE Sp. z o.o. Oddział

NIANIA

NIANIA Jestem opiekunką do dzieci ( pedagogika wczesnoszkolna ) w wyjazdowych szkoleniach z firmy GCE z Krakowa, na dwu/ trzech wyjazdach 3/4 dniowych zarobię tyle ile w szkole miesięcznie. Warunki pobytowe , bardzo dobre, atmosfera wspaniała atmosfera - polecam. Wiem, że w GCE trwa cały czas nabór na pracowników ( realizują projekty w całej Polsce ) Agnieszka

Życie zawodowe wielu osób może zależeć od Ciebie. Opowiedz o firmie GCE Sp. z o.o. Oddział na naszym forum.

Zostaw opinię o GCE Sp. z o.o. Oddział - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GCE Sp. z o.o. Oddział