Inwestasso Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Inwestasso Sp. z o.o.

bartek
użytkownik zarejestrowany

ja jestem zdania, że każdy powinien sam się przekonać. Niby są problemy, ale w której firmie takich nie ma @paweł

marycha

proponuje jedna podawać prawdziwe informacje INWESTASSO SP. Z O.O. nie posiada strony www.inwestasso.pl ta domena należy do firmy SOLARIS GROUP (usunięte przez administratora) z siedzibą w Legnicy ul. Jaworzyńska 261zajmującej się zatrudnianiem na czarno, w obozach pracy w Niemczech przy tzw. elektrowniach solarnych Pracowałeś przy "solarach" na czarno, na umowę o dzieło lub arcy dzieło w firmie SOLARIS GROUP (usunięte przez administratora) > wyślij zgłoszenie na adres inwestasso@wp.pl DOCHODZIMY ODSZKODOWAŃ ZA NIEWOLNICZĄ PRACĘ W NIELUDZKICH WARUNKACH W NIEMCZECH, nie pobieramy żadnych opłat gwarantujemy odszkodowania w EURO, za pracę na budowie, nadgodziny, rozłąkę z rodziną, zwrot delegacji, zwrot niezapłaconego podatku przez pracodawcę, obowiązek naprawy szkody a także obowiązek zapłaty składek do ZUS przez pracodawcę pozdrawiam (usunięte przez administratora) Prezes Zarządu Inwestasso Sp. z o.o. ul. Kardynała Kominka 9 59-220 Legnica email : inwestasso@wp.pl

Legniczanin

Wszelkie sprawy proszę od razu zgłaszać organom ścigania. Przeciwko spółce toczą się postępowania cywilne(niektóre już z wyrokami), wszystkie o brak płatności, ponadto przeciwko prezesowi tej spółki - Tomaszowi Marusiakowi, toczą się odrębne postępowania cywilne i karne w Sądach Rejonowym i Okręgowym w Legnicy. Więcej informacji na www.inwestasso.pl

marycha

gratuluje pomysłu - polecam złożyć reklamację pisemną, zalecam ostrożność w formułowaniu takich opinii i składaniu fałszywych zawiadomień o przestępstwie które nie miało miejsca kontakt : inwestasso@wp.pl

Anna

Pan nam grozi i dalej siedzi na wolności...

Anna

Witam. Niestety ja też się nabrałam. Ten sam schemat. Świetny kontakt, faktura, a później brak kontaktu i telefonu. Sprawę zgłosiłam na policję w Warszawie a oni przekazali sprawę policji z Legnicy, gdzie ten Pan jest już świetnie znany. showmedestination@gmail.com

Leon

Boże jaki ja głupi jestem.Dlaczego nie przeczytałem tej opinii wcześniej.Ratuje tylko Policja.

artur

Nie dajcie się oszukać ,wystawiają przedmioty na portalach a nawet wysyłają FV. Paczki możesz czekać do usranej.Kontakt sms-owy żeby czekać .Idę z tym na Policję,może to coś da i do skarbówki - może oni prześwietlą firmę. Odradzam jakiejkolwiek kontakty- masakra i brak pieniędzy. Nie jestem anonimowy artur.majchrowski@op.pl

Zostaw opinię o Inwestasso Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwestasso Sp. z o.o.