Mazur Firma Handlowo-Usługowa

Alwernia

Opinie o Mazur Firma Handlowo-Usługowa

tre

no wuesz zalezy dla kogo i kto na jakie wynagrdzoenie liczy..nie wiaodmo tez czy przypadkiem do tego podstawowej pensji nie sa dodawane jakies premie dodatki czy podwyzki jezeli tak to wtedy uwazam ze całkiem sporo moze wyniesac takie wynagrodzenie :)

zyga

no niestety cwaniaczków nie brakuje na dzisiejszym rynku pracy 2500 zarobisz a pracujesz 12 godz. i na 2 lub 3 stanowiskach olać takich pracodawców niech sam TYRA od rana do wieczora I W TEN SPOSÓB MNOŻĄ SIĘ psełdoMILIONERZY

byly 123

Firma jaka to firma szef jest bardzo cwany i bardzo glupi uwaza ze pozjadal wszystkim rozum mysli tylko jak by tu zatrudnic jednego zeby pracowal za 10 ale zarabial za jednego. CZLOWIEKU ockni sie zanim podejmiesz sie tej pracy .ZNAJDZIESZ LEPSZA a szefowi kiedys sie dostanie za oszukiwanie ludzi

Zostaw opinię o Mazur Firma Handlowo-Usługowa - Alwernia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazur Firma Handlowo-Usługowa