Przedsiębiorstwo Wod-Inż Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Wod-Inż Sp. z o.o.

D5i3

Wiesz co no opinie sa tu i tam, można je poczytać jak się bardzo chce, ale są tak różne, tak zadziwiające, że sam nie wiem co myśleć o nich i o tym jak to działa, mimo wszystko polecam próbować słać CV

lord vader

warunki socjalne-brak organizacja-brak wymagania-duże szacunek dla pracownika-brak wynagrodzenie-nie powiem że, brak (inżynier z uprawnieniami i wieloletnim stażem 2500zł/m-c

john

Odradzam jakiegokolwiek kontaktu z tą firmą. Warunki socjalne jak z programu W. Cejrowskiego o Afryce, wynagrodzenie zależne od humoru prezesów (jest ich trzech + XXX udziałowców)na umowie stawkę zaszeregowania wpisują 5zł. prace wykonywane są "na słowo honoru" raz się uda raz nie (częstotliwość wypadków w pracy stale się zwiększa).

alk

zarobki marne za to na czas

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wod-Inż Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wod-Inż Sp. z o.o.