Artur Lara Era-Bud Budowlane Usługi

Blachownia

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Artur Lara Era-Bud Budowlane Usługi
0 0 6 1

Opinie o Artur Lara Era-Bud Budowlane Usługi

Administrator

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w Artur Lara Era-Bud Budowlane Usługi? Podzielcie się swoim zdaniem!

xskm

ala, podobno u nich standardowo można od 2 do 2,8 tyś dostać. Efektywność w pracy jest brana pod uwagę i warto im się w każdy możliwy sposób "przypodobać"

jack

Witam czy może ktoś ma informacje odnośnie pobytu,czym się obecnie zajmuje Artur Lara,jakiś kontak telefoniczny.Moj nr 601 691 173

Edek

On faktycznie był trepem w stopniu sierżanta. Z oddziałami specjalnymi miał niewiele wspólnego. Ciekawi mnie jak to się stało że taki człowiek został BIZNESMANEM z kontraktem w Iraku. Cała ta sprawa wydaje się mocno naciągnięta.(usunięte przez administratora)

byly pracownik

[usunięte przez moderatora] .pracowalem w Blyzynie w grudniu 2010 przy kostce.do dzis mam nie zaplacone.smieszny czlowieczek podajacy sie za bylego trepa z od.spec.

pracowity

Cześć! Czy wiesz coś na temat roboty w Iraku? Czy to nie jest jakaś ściema?

Zostaw opinię o Artur Lara Era-Bud Budowlane Usługi - Blachownia

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artur Lara Era-Bud Budowlane Usługi