Wanicki Sp. z o.o.

Świdnik

Wanicki Sp. z o.o.

Opinie o Wanicki Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Urszula

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie Wanicki. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy?

kik

Swidnik i Rzeszów tragedia, nie da sie współpracować z tymi kierownikami!!!

M

Pracuje w firmie już kilka dobrych lat i jakby było słabo to by mnie dawno nie było. Ciekawe która firma na Lubelszczyźnie w branży lepiej płaci, to może się skusze :)

pr
@Tomek 04.04.2018 00:14

Swieta racja, a najgorsze jest wyslugiwanie sie kierownikow pracownikami, przypisywanie sobie pracy. Siedza praca ich ogranicza sie do wysylania emaili, w tonie rozkazujacym bo sami nie maja pojecia, nie ma co sie dziwic jak zatrudnia sie ludzi bez wyksztalcenia i doswiadczenia. A pozniej emaile do wladzy jacy oni sa super, bo wstyd sie przyznac, że nie potrafi sie czegos samemu załatwic. Oni zgarniaja kase i to duza za siedzenie a pracownicy ktorzy ciezko pracyja jak zawykle za duzo zarabiaja, przykre

Jestem w firmie kilka lat, a więc chyba jestem nieudacznikiem:) Mam układ z kierownikiem i właścicielem, aby płacił na moją pensje i dokładał do interesu:) Zostali sami nieudacznicy,a więc w firmie same straty. Właściciel musi coraz więcej dokładać i tak do emerytury:), życie jak w Madrycie:) Firma działa na rynku lubelskim kilkanaście lat, aż dziw, że właściciel nie zauważył, że dokłada do biznesu. Dobre:) Tak na poważnie w firmie nie ma miejsca dla nieudaczników i leserów. Kto jest zaangażowany i chce pracować na pewno jest zadowolony. Aaa i jeszcze jedno: kasa zawsze na czas !!! Legal, nie pod stołem. Z urlopami nie ma też problemów. Warunki w pracy ok. A firma widać gołym okiem poszła mocno do przodu.

@anonymous 06.03.2018 21:16

co do pensji- owszem, na czas, ale to wszystko. Rozliczanie godzin niejasne, nigdy sie nie doliczysz, nigdy sie nie dowiesz jak sa rozliczane i ile rzeczywiście wypracowałes. Na kwitku dostajesz info o premii tylko. A ta z kolei to zawsze równa sumka, także nijak to nie pasuje. Widac gołym okiem że chyba to zalezy tylko od widzimisie przełozonych. Masz racje- wielkie mniemanie o sobie a mentalnosc Zenka ze stodoły i chyba tak sa tutaj ludzie dobierani, bo rzeczywiście wiekszośc z nich to takie Zenki. Nie ma co liczyc na jakaś współpracę, każdy się cieszy jak ci cos nie wyjdzie, skomentuja cie z byle powodu. Tu sie nie da normalnie pracowac, w normalnej atmosferze z normalnymi ludźmi.

Urszula

@obecny, @pikus - czy pracujecie jeszcze w Wanicki Sp. z o.o.? Czy możecie powiedzieć coś więcej o warunkach pracy oraz atmosferze panującej w tym miejscu? Czy firma zatrudnia dużą ilość osób? Przypominam, że wątek dotyczy miejscowości Świdnik.

pikus

Nie polecam. Jakaś masakra, rzady w tym serwisie to jakis terror. Nieodpowiednia osoba na stanowisku, co niektorzy kultury i szacunku powinni sie nauczyć, nadaja sie żeby w biedronce sprzedawac, a nie zarzadzac serwisem.

@pikus 28.02.2018 19:42

Rządy w tym serwisie sprawuja ludzie którzy nie powinni podstawówki nawet skończyc, niby po studiach a mówia jak chłop z kombajnu. Do biedronki sie tez nie nadaja bo z klientem gadac nie potrafia. Co do kultury i szacunku..żebys nie wiem co potrafił to na siłe zrobia z ciebie durnia. Jesli tam jeszcze pracujesz to masz mocne nerwy chyba. Ja swego czasu miałem tam juz ochote krzywde komus zrobic. Tak fatalnej atmosfery to jeszcze nigdzie nie widziałem. Nawet szeregowi pracownicy nie potrafia sie szanowac i dogadac. Czym sie kieruje kierownictwo tego zakładu że tak fatalnie dobiera ludzi.

obecny

Widać golym okiem, że firma poszla do przodu, skoro ją stać na kierowników, którzy nic nowego nie wnosza, sprzataja papierki (droga ta sprzątaczka), generują niepotrzebne koszty. I inni zbędni pracownicy zatrudnieni do niczego, ślizgający się, niektorzy bez wykształcenia, czy nikt naprawde tego nie wyryfikuje, kto w tej firmie robi konkretną robote, a kto sie śmieje, że mu płaca za nic.

@obecny 03.01.2018 22:27

żeby tylko bez wykształcenia, jest paru takich z wykształceniem chyba za mleko i świnie zrobionym.

Paweł

Myślę, że jest ok. Nie zauważyłem układzików. Na pewno nikogo nie przyjęli spowrotem po pół roku, to jakieś bzdury. Ppp może sam jesteś nieudacznikiem. Na rynku samochodowym jeden z lepszych pracodawców.

pr

Ręka, ręke myje, układy układziki, wszyscy o tym wiedza, aż dziw ze własciciel jeszcze nie zauwazył.

Ppp

Po co zwalniac, jak za pół roku przyjmuje sie spowrotem:)To co dzieje sie w tej firmie to jakis cyrk, przechowywalnia nieudacz.... Szkoda, że właściciel nie widzi, że niektorzy nie przyszli pracować tylko wydoic kase...

T

Nie ma pracownika, który żałuje, że odszedł z tej firmy. Każdy ucieka, a nie odchodzi. I nie ma co się dziwić, zarobki średnie, atmosfera jeszcze gorsza.

ADAM
@T 22.12.2016 21:17

pewnie cie nazywany dziadkiem debil wkurzyl. dziwie sie ze jeszcze do tej pory sie go nie pozbyli. Znim nikt nie moze pracowac, hodzi i donosi, nwet potrafi ci coś zepsuć żeby potem doniesc. poza tyma sam niewiele umie. psuje cala atmosfere w firmie.

m

Pracowałem kilka lat i teraz z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że było ok. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Trochę żałuję, że zrezygnowałem z tej pracy.

pw

pracowałem w firmie przez jakieś 8 lat, po czym poszedłem na swoje. moge polecić.

Zostaw opinię o Wanicki Sp. z o.o. - Świdnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wanicki Sp. z o.o.