Wanicki Sp. z o.o.

Świdnik

Opinie o Wanicki Sp. z o.o.

Jestem w firmie kilka lat, a więc chyba jestem nieudacznikiem:) Mam układ z kierownikiem i właścicielem, aby płacił na moją pensje i dokładał do interesu:) Zostali sami nieudacznicy,a więc w firmie same straty. Właściciel musi coraz więcej dokładać i tak do emerytury:), życie jak w Madrycie:) Firma działa na rynku lubelskim kilkanaście lat, aż dziw, że właściciel nie zauważył, że dokłada do biznesu. Dobre:) Tak na poważnie w firmie nie ma miejsca dla nieudaczników i leserów. Kto jest zaangażowany i chce pracować na pewno jest zadowolony. Aaa i jeszcze jedno: kasa zawsze na czas !!! Legal, nie pod stołem. Z urlopami nie ma też problemów. Warunki w pracy ok. A firma widać gołym okiem poszła mocno do przodu.

@pracownik 15.12.2017 18:58

A może nie dokłada bo zaczął tym oddziałem ktos inny zarzadzać.

Jeszcze obecny
@pracownik 15.12.2017 18:58

Skoro nie ma miejsca dla nieudaczników i leserów to jakim cudem miernoty sa tam kimś. Tam jest dosłownie parę osób mających pojęcie o tym co robią, i do tego nie maja szczególnego poważania. Dziwna to firma, atmosfera fatalna, zarządzanie fatalne- nigdy nie wiadomo o co chodzi. Kierownik zakładu chciałby miec ludzi dobrych, fachowych i normalnych ale jakoś się to nie udaje. Wiekszość to ludzie wyrwani z traktora, a z takimi nie stworzy sie zespołu. Szefostwo nie potrafi własciwie ocenic ludzi, ani ich własciwie wykorzystac. Po prostu pare osób manipuluje kierownikiem. W innej firmie nie mieli by czego szukac, bo szybko by sie zorientowano że to gamonie. Ale tu wyrośli na bogów. Wielu ludzi tu trafia , czegoś sie nauczy i szybko ucieka. I co ciekawe uciekaja ludzie fachowi, którzy tutaj nie sa docenieni, a wręcz poniżeni., sprowadzeni do parteru.

obecny

Widać golym okiem, że firma poszla do przodu, skoro ją stać na kierowników, którzy nic nowego nie wnosza, sprzataja papierki (droga ta sprzątaczka), generują niepotrzebne koszty. I inni zbędni pracownicy zatrudnieni do niczego, ślizgający się, niektorzy bez wykształcenia, czy nikt naprawde tego nie wyryfikuje, kto w tej firmie robi konkretną robote, a kto sie śmieje, że mu płaca za nic.

M

Pracuje w firmie już kilka dobrych lat i jakby było słabo to by mnie dawno nie było. Ciekawe która firma na Lubelszczyźnie w branży lepiej płaci, to może się skusze :)

Paweł

Myślę, że jest ok. Nie zauważyłem układzików. Na pewno nikogo nie przyjęli spowrotem po pół roku, to jakieś bzdury. Ppp może sam jesteś nieudacznikiem. Na rynku samochodowym jeden z lepszych pracodawców.

pr

Ręka, ręke myje, układy układziki, wszyscy o tym wiedza, aż dziw ze własciciel jeszcze nie zauwazył.

Ppp

Po co zwalniac, jak za pół roku przyjmuje sie spowrotem:)To co dzieje sie w tej firmie to jakis cyrk, przechowywalnia nieudacz.... Szkoda, że właściciel nie widzi, że niektorzy nie przyszli pracować tylko wydoic kase...

T

Nie ma pracownika, który żałuje, że odszedł z tej firmy. Każdy ucieka, a nie odchodzi. I nie ma co się dziwić, zarobki średnie, atmosfera jeszcze gorsza.

ADAM
@T 22.12.2016 21:17

pewnie cie nazywany dziadkiem debil wkurzyl. dziwie sie ze jeszcze do tej pory sie go nie pozbyli. Znim nikt nie moze pracowac, hodzi i donosi, nwet potrafi ci coś zepsuć żeby potem doniesc. poza tyma sam niewiele umie. psuje cala atmosfere w firmie.

m

Pracowałem kilka lat i teraz z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że było ok. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Trochę żałuję, że zrezygnowałem z tej pracy.

pw

pracowałem w firmie przez jakieś 8 lat, po czym poszedłem na swoje. moge polecić.

Zostaw opinię o Wanicki Sp. z o.o. - Świdnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wanicki Sp. z o.o.