Opinie o Solartime Sp. z o.o. w Miłocin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solartime Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solartime Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solartime Sp. z o.o. w Miłocin

Zdzisław

Polecam

Wiesław W

wszystko ok!

Marek B

Ja bardzo polecam pracę młody zespół w którym praca to przyjemność!

Moniaw

5/5

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Solartime Sp. z o.o..
Dagmara

@Mieciu66 napisz jeśli możesz dlaczego polecasz !

Mieciu66
@Dagmara

Bardzo fajna atmosfera w pracy, generalnie dużo pozytywnych ludzi. Otrzymujesz możliwość rozwoju oraz wsparcie od osób z działu. Moim zdaniem warto!

Henryk

Wszystko ok

Mieciu66

Polecam pracę w Solartime!

Jan

A jakie warunki pracy proponują? Jaka jest umowa, jakie stawki?

Po mojej aplikacji do w/w firmy: -oddzwonił "łowca" i po rozmowie był szczęśliwy.. - po trzech dniach HRowiec z w/w firmy na Skype , ze schowaną głową w sztampowym skrypcie starał się błysnąć psychologią. - po 14 godzinach aplikacja odrzucona . Domniemane powody: - może pesel - 64********* -może doświadczenie - 20 lat jako sprzedawca i trener sprzedaży - może pytanie o sprawność realizacyjną zleceń - może informacja , że najmniej interesuje mnie marka samochodu służbowego i telefonu - może komunikat , że sram na misyjność firmy a interesuje mnie maximum umów + maksimum prowizji - może szukają wolontariuszy do podpisywania wirtualnych umów znających tekst modlitwy o 3% prowizji - może nie potrafię docenić ich postów na FB o siódmej w tym roku instalacji 3.5 KWP na Chatce Puchatka Może...może... wielkie morze szpanu , a efektywność rynkowa rangi patyka od kaszanki. ... ale mogę się mylić.

Patrycja

@Jasiek, udało Ci się dostać pracę w Solartime Sp. z o.o.? Jeśli tak, to czy możesz opisać, jakie warunki panują w firmie, co oferuje pracodawca swoim pracownikom i czy jesteś zadowolony z tej pracy? Jeśli nie, to czy możesz powiedzieć, dlaczego się nie zdecydowałeś? Widzę, że aktualnie firma nie prowadzi chyba żadnych rekrutacji. Wiecie o jakichś? Czy w tej chwili można aplikować?

Jasiek

Może ktoś podpowie jakieś istotne informacje. Właśnie aplikowałem i czekam na rozmowę.

Patrycja

@Roman mógłbyś konkretnie przedstawić to co słyszałeś dobrego na temat Solartime? Na forum liczą się przede wszystkim komentarze zawierające wyjaśnienie własnej opinii, tak żeby osoby, które takich informacji poszukują mogły czerpać z nich jak najwięcej.

Roman

Pani Zofio!!!nie ma pani racji .Ja słyszałem nie dużo a .... Bardzo dużo dobrego na temat tej firmy.Polecam i zachęcam do korzystania z ich usług .Roman z Michałowic

Zofia z Krakowa

Ja słyszałam duzo dobrego na temat tej firmy . Mysle ze nie ma sie nad czym zastanawiac :) Polecam Oddział Krakowski

Może napisze ktoś w końcu o co chodzi z tym nabijaniem. Kurczę chyba każdy jest po to ab pomóc a nie utrudniać. Napiszcie przynajmniej co z zarobkami. Dzięki

MGG

Witam Ze znajomym podpisaliśmy umowe z Solartime z Gdańska- z Panem Piotrem Guz , minał rok po wpłacie zadatku i cisza. Odradzam tą firme, według konkurencji oszukali mase ludzi.

Hahhahha

Błagam nie nabijajcie tych ustawionych opinii. Zenada

były

jeśli firma oferuje że z nią będziesz zarabiał miliony to życzę powodzenia. Dla mnie to tylko oznaka słabości i poważnej zapaści, a także braku pomysły.

www

Ludzie nie kupujcie u nich Solarów i fotowoltaiki to oszuści, widać z powyższych wpisów jak traktują pracowników, tak samo traktuje się klientow naobiecują złote góry a później płacicie za to samo dokładnie dwa razy więcej niż u konkurencji. Ten sam zestaw na dotacje kosztuje 8500zł/kw a bez dotacji 5000/kw czy zauważaliście po co jest dotacja , nie po to by zwykli ludzie na tym zyskali ale po to by Solartime OEM i 15 pozostałych pod tym samymi właścicielami zarobili..

baulilo

Jak dla mnie jest to dobra firma, szczególnie dlatego, że można liczyć na umowę o prace, a jeszcze na takich stanowiskach jak handlowiec dostaje się samochód służbowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Solartime Sp. z o.o. - Miłocin

• Jak się pracuje w Solartime Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solartime Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solartime Sp. z o.o.?

Solartime Sp. z o.o.