Opinie o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pentagram Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pentagram Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Ciężko jest w systemie 12/12 w Pentagram Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Bogdan.

Mozesz pracować krócej po 8 godzin .ale nie w Pentagramie . U nas pracuje się 24 /96/120 A jak nie pasuje do widzenia. I trzeba myśleć jak pracować i kiedy spać. Nie wiem kto to pisze ale jak by był cwany to by pracował i spał.ajak głupi to niech szuka pracy po 8 godzin. Dobranoc miłych snów zarząd jak podpodniecie na spaniu wybronił was.

Zdzisiek.

12/12Jest bardzo ciężko A 24 /96 Kia jest źle. Od 7 rano do 22 gej posiedzisz A od 22 gej do 5 rano pośpiesz. Masz płacone za godziny nocne i godziny snu. A jak jakieś włamania to jak masz orzeczenie 02-p to Prezes Ciebie wybroni .

Kolega janka

Jeżeli piszesz opinie i pracujesz , czy pracowałeś w tej firmie. Bądź czujny. Ponieważ Mozesz stracić pracę albo jak nie pracujesz nie mieć w Olsztynie pracy. I najważniejsze trzeba być bardzo uważnym żeby nie mieć problemu.

Do wiadomości.
@Kolega janka

Art 137 K.P. Dopuszczalne jest przedłużenie do 24 godzin w szczególnie uzasadnionych przypadkach nieprzekraczającego 1 miesiąca od pory roku i warunków atmosferycznych. To co Filharmonii Olsztyn są warunki Atmosferyczne że pracownik ochrony niepełnosprawny ochrony ma przedłużone do 24 godzin. Albo uczestniczy w akcji ratowniczej. Art 135 & 1 K.P. Do 12 godzin doby pracowniczej , jeżeli jest to uzasadnione rodzajem pracy . Nie wiem na czym to polega i jaki przepis K.P. stosuje Prezes Pentagram że zatrudnieni niepełnosprawni przez kilka lat pracują po 24 godziny doby pracowniczej. Nie wiem dlaczego zleceniodawca tj. Filharmonia Olsztyn daje przyzwolenie na pracę po 24 godziny doby pracowniczej. Nie jest fizyczną możliwością żeby obiekt Filharmonii Olsztyn był rzetelnie ochraniany. Brak Kontroli przez Firmę ochrony Pentagram w godzinach nocnych daje pozwolenie na spanie a nie ochronę obiektu. Żaden niepełnosprawny czy pełnosprawny nie wytrzyma. Brak nadzoru w godzinach nocnych przez Firmę Pentagram , daje pozwolenie na spanie a nie ochronę obiektu. Wychodzi na to że Filharmonia płaci za spanie a nie ochronę . Proponuje grafik służb dla niepełnosprawnych pracowników ochrony. od 6;;00 do 14;00 14;00 do 22;00 22;00 do 6;; 00 . W soboty i święta może być od 7;00 do 19;00 i od 19;00 do 7;00; i kontrolę Nadzoru przez Pentagram. Nie może być tak że Pracownik ochrony śpi włącza się alarm Przeciw pożarowy , a straż pożarna stoi przy drzwiach a pracownik ochrony nie wie o co chodzi po przebudzeniu. Albo budzi Dyrektora Filharmonii. Dziękuje

Halina
@Do wiadomości.

Zajezdni tramwajowej nowy Prezes też doszedł do wniosku że za spanie nie będzie płacił.i już na zajezdni tramwajowej nie ma ochrony śpiochów.

Jan.
@Do wiadomości.

30 dni ochrony obiektu w tym 30 dni x 5 godzin minimum spania x 16 złoty brutto = 2400.00 złoty brutto. Tyle miesięcznie w prezencje dostaje od Olsztyńskich podatników Pentagram sp.Z.O.O w Olsztynie. Tak Olsztyński Urząd Marszałkowski szasta naszymi podatkami. Płaci nie za ochronę obiektu a za spanie. Ilu bezdomnych by miało posiłek. Brawo Panie Marszałku.

Pełnosprawny pracownik.

Powiem tak. Pracuje fizycznie po 8 godzin dziennie za 2650 brutto i krew mnie zalewa jak czytam co dzieje się w zakładach gdzie pracują ci pseudo niepełnosprawni. Niektórzy mają świadczenia rentowe , plus wynagrodzenie za pracę. Mają razem około 3000 złoty miesięcznie. Jeszcze dodatkowe prace w dni wolne od służb. I jeszcze taki Cwaniaczek przychodzi do pracy na 24 godziny , przesiedzi na pupie 16 godzin resztę 8 godzin snu , i 120 godzin wolnego i tak samo 16 godzin pracy 8 godzin spania. I jeszcze ci taki powie ze on jest chory i się leczy na depresję. To ja się pytam jaka to depresja to zwykłe Cwaniarstwo. A na tym Cwaniarstwie zarabia następne Cwaniarstwo Prezesi Zakładów , którzy zatrudniają tych Cwaniaków. Tak (usunięte przez administratora) się Budżet Państwa , Z.U.S , Emerytów, i Pracodawców którzy płacą na P.F.R.O.N. A kto to (usunięte przez administratora) Polska Chłopka i Chłop ze Wsi. Inaczej wiejska patologia. Im wiecznie mało. Nawet okradają Z.U.S na pseudo choroby psychiatryczne. Zdrowe leniwe chłopstwo.

Kodeks pracy.

Swego czasu w godzinach nocnych zawsze pracowało 2osoby niepełnosprawne.A teraz jednna. Dlaczego . Ponieważ Prezesom i dla sekty pentagram jest za mało kasy. Tu nie chodzi o bezpieczeństwo zakładu chronionego , tylko żeby była kasa (usunięte przez administratora)Na wyjazdy do krajów świata czy zakup nowych samochodów do celów prywatnych. Kosztem zniewolenia niepełnosprawnych pracowników z depresją (usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pentagram Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA

Ryba.

Ryba psuje sie od głowy. A niepełnosprawni pracownicy , stróże od prezesów. Dyrektorów, i kierowników. Tu się liczy kasa.A nie ochrona obiektu.

Placowy.

Ja sie zastanawiam . Czy Prezes firmy ochrony lekceważy Dyrektorów filharmonii , ponieważ nie zakłada czytników sprawdzających pracowników ochrony. Czego boi się Prezes Pentagram , że wyjdzie na to że niepełnosprawni pracownicy ochrony nie spełniają warunków ochrony ciągle śpią.i śpią dyrektorzy i kierownicy którzy mają nad tymi chorymi pracownikami kontrolę.

Podatnik .

Mam zapytanie I mam podejrzenie czy nadal przyjeżdża do pracy do Olsztyńskiej filharmonii. Pan poza Olsztyna , do ktorego z Londynu przyleciała kuzynka czy itp.I prawdę podobnie powinna 14 dni nie wychodzić z domu. A także ci co z tą osobą mieszkają. A ta osoba jeszcze się tym chwali.tak się zastanawiam czy to bezpieczne dla pracowników ochrony i pracowników filharmonii.

Andrzej.
@Podatnik .

Bardzo proszę najpierw sprawdzić w jakim dniu przyleciała kuzynka tego pracownika i czy ten pracownik miał dozór.

Gucio
@Podatnik .

Ja sie nie dziwię. Że pracownik nie odpuści takiej pracy. Gdzie za siedzenie i spanie dostaje się około 3 tysiące. Tak jest od 7 rano do 22 siedzenie od 22 do 5 rano spanie na kanapie w holu filharmonii. Tu nawet chory nie chce l-4. A za spanie zapłaci dla tych cwaniaków zapłaci podatnik. I tak przebija 24 godziny i ma jeszcze wolne 96 albo nawet 120 godzin.

Kolezanka.
@Andrzej.

Przeciez Marcin ma rodzine Wielkiej Brytani.

Emeryt
@Gucio

Dzwonię do portierni olsztyńskiej filharmonii i odpowiedź. Halo halo halo. A nie można było nauczyć portier tak. Dzien dobry portierni filharmonii portier z Pentagram taki i taki. To nie. Ale za to są bardzo dobrzy żeby się wyspać w nocy zamiast opiekować się obiektem i pracować po 24 godziny w dobie pracowniczej.tragedia(usunięte przez administratora)

Jagoda

Tak że świadczeniami Z.U.S. przecież mają płatne renty i za pracę i za spanie w nocy.

Slawek.

W dniu 14 .o4.2020 roku.pracownik niepełnosprawny stróż filharmonii Olsztyn wylaczył telefon. Powodem wyłączenia telefonu było zmęczenie.Poniewaz pracownik niepełnosprawny chciał po prostu spać nie chronić obiekt. Dlatego się pytam ! Dlaczego chorzy na depresję pracują po 24 godziny doby pracowniczej. Uważam że to niebezpieczni i nieodpowiedzialni pracownicy. Pytam gdzie nocna kontrola tych chorych pracowników. A jak dojdzie do tragedi to kto za to odpowie. Zakład ubezpieczeń. Czy Olsztyński podatnik za śpiochów. To jest zagrożeniem przyzwolenie na pracę dla chorych na depresję pracowników w Państwowych firmach. I brak kontroli że strony Pentagram i Dyrekcji Olsztyńskiej filharmonii.

Daniela.
@Slawek.

Mam podejrzenie że ten pracownik ochrony zostanie zwolniony albo przeniesiony na inny obiekt gdzie będzie mógł spać.

Były niewolnik Pentagramu.
@Daniela.

Proszę nie pisać bzdur . Pracownik niepełnosprawny ochrony , sam sobie nie blokuje czy wyłącza telefonu. Na 300% miał pozwolenie od Zarządu Firmy. Nie jest fizyczną siłą żeby bez kilku godzin snu wytrzymać te 24 godziny. A co dotyczy kontroli przez Zarząd Firmy pracowników niepełnosprawnych ochrony , jest to nie możliwe. Prezes , Dyrektor , Kierownik ochrony też człowiek i też chce spać. A jak coś się wydarzy , odpowiedz ! Cytuje. Pani czy Panie Zleceniodawco to przecież chorzy ludzie z depresją i z chorobami podobnymi . Nie wiedzą co czynią . Firma ma ubezpieczenie Jak powstanie szkoda wypłaci odszkodowanie Dziękuje.

Emeryt
@Slawek.

Wczoraj na dzisiaj to samo.od 23 do 5 rano nikt nie odbierał telefonu na portierni filharmonii.

Basia.
@Emeryt

Ponieważ spał. Proste Jak śpi to jak ma odebrać telefon. Ja tu nie rozumie. Pracuje 24/96. Po 96 godzinach wolnego przychodzę i znowu po godzinie 22-drugie wyciszam czy nie odbieram telefonu i spie. I mówią ze chorzy na depresję.

Jacek.

Tak pracuje i ma się dobrze. Tu nie jednego ci milicjanci wykończyli. Jest takie powiedzenie . Nie chciał pracować w oborze został milicjantem.I tu nie ma co się dziwić że się nie zastanowił i nie zabezpieczył dokumentów.

Kolega .
@Jacek.

Anulowany wpis.to znaczy że były milicjant który nie zabezpieczył dokumentów o stanie zdrowia pracuje.

Ochrona

Pytam się Prezesa Pentagram , gdzie są maski , rękawice i płyny do dezynfekcji. I lodówka dla pracowników filharmonii. Co zostały wywiezione do U.S.A .A może dla Dyrektora za te pieniądze kupili nowy samochód.A może sobie daliście premie.

Ja dzwonie a oni śpią.

Chcesz pracować a zarazem się wyspać polecam Pentagram Olsztyn. Masz Pozwolenie na blokownie telefonu żeby się wyspać. Kierowca Prezesa Pentagramu to już oficjalnie blokuje telefon służbowy i Stacjonarny filharmonii. Twierdzi ze Prezes Waldek na to daje przyzwolenie.Ale jest warunek orzeczenie 02-P . Choroby psychiatryczne. Ponieważ są duże dotacje z P.F.R.O.N.

niebezpieczni bandyci.
@Ja dzwonie a oni śpią.

Pracownicy niepełnosprawni z Orzeczeniem 02-P. ( Choroby psychiatryczne i.t.p. ) Posiadają prawo jazdy to ja się pytam Kto wydał pozwolenie dla ludzi chorych na prowadzenie pojazdów. Jaki bandycki Lekarz Medycyny Pracy.W ten sposób lekarz bandyta zezwala dla psychicznie choremu na zagrożenie życia i bezpieczeństwa ludzi poruszających się pojazdami i bez pojazdów.Za jakie pieniądze sprzedaję się taki pseudo bandyta . Czy jest to warto.

Snajper
@niebezpieczni bandyci.

Niema czegoś takiego jak choroby "psychiatryczne" ????

Janek.

Ja powiem tak , korona wirus to Pikuś. Gorszy jest Polski chłop że wsi. Ten jak dostanie trochę władzy to gorzej od korona wirusa.Nawet gnębi swoich ziomków że wsi. Tak chłopstwo że wsi to jest gorsze od korona wirusa . Korona wirus nie wybiera . Proszę o tym pamiętać, zdrowia nie kupisz . Wódki nie przepijesz !

Helena
@Janek.

Takie żarty są nie na miejscu. Bardzo Cię proszę, żebyś następnym razem wykazał się tu dużo większym wyczuciem i taktem. A teraz byłoby dobrze, jakbyś powiedział coś o warunkach pracy w Pentagram. Jak rozwiązywany jest tam problem z nadgodzinami? Są dodatkowo płatne czy jest możliwość ich odbioru?

janek.
@Helena

Jest praca. Ale trzeba mieć orzeczenie 01-U albo 02-P Znaczne i Umiarkowane. Poduszkę i kocyk , ponieważ praca 24/96 jest męcząca i trzeba w tych 24 godzinach przespać się co najmniej 6 godzin. Firma w nocy nie robi kontroli ponieważ Dyrekcją odpoczywa. A co do taktu to proponuje jeszcze piżamkę. To nie są żarty to historia.

Waldii.
@Helena

Pani Heleno taktem jest jako niepełnosprawna nie zadawania pytań czy niepełnosprawna osoba może pracować nadgodziny. proszę wykazać się większym wyczuciem . A najlepiej trochę pomyśleć. Dziękuje..

Ją Ty on.
@Waldii.

Czy wy na prawdę jesteście psycholami czy wiejskimi cwaniakami. Nie wolno wam pracować po 24godziny dobry pracowniczej.a jeszcze chcecie nadgodzin. I kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Całkowicie wam rozum odbiera. A jeszcze na wolnym dodatkowa praca.i co najważniejsze wyłączać telefon i spać i żeby nikt nie budził. Ponieważ jesteście chorzy psychiatryczne i uważacie że wam wszystko wolno. A tak na trzy miesiące na oddział. Może wtedy w tej głowie coś się zmieni.

Snayper
@Janek.

Czy tu mowa o Stanisławie?

Pałowany bezrobotny.

Powiem tylko jedno. Firmy ochroniarskie mają byli funkcjonariusze M.O. i Ubecy i.t.p. Za to ze nas ludzi Solidarności , pałowali , aresztowali, katowali teraz żyją jak Bułki w maśle. Polski demokratyczny rząd dał im jeszcze większe prawa. Za to ze z niepełnosprawnego pracownika zrobili niewolnika dostają potężne dofinansowanie. Powtórzę z niepełnosprawnego a nie cwaniaczków z Orzeczeniem 02-P albo 01-U. którzy pozałatwiali sobie orzeczenia o niepełnosprawności .Jak czytam opinie to ci cwaniaczki chcą pracować całą dobę a następnie mieć trzy czy cztery doby wolnego, żeby iść do następnej pracy. I po godzinie 22 drugiej wyłączają albo blokują telefon żeby sobie pospać. Jeżeli taki (usunięte przez administratora) z orzeczeniem 02-P pracuje w miesiącu np; 7dni po 24 godziny tj; 168 godzin . Teraz tak 7 dni razy 6 godzin snu tj; 42 godziny Firma ochrony i Cwaniaczek z orzeczeniem 02-P (usunięte przez administratora) Zleceniodawcę i Olsztyńskiego Podatnika. tj; około 714 złoty miesięcznie za jedną osobę. Przy zatrudnieniu 5 osób , Zleceniodawca za spanie płaci około 3570.00 złoty brutto.Tak Płaci z naszych podatków Dyrekcja Olsztyńskiej Filharmonii. Za spanie a nie ochronę obiektu. My podatnicy nie mamy pretensji żeby niepełnosprawni pracowali przy pilnowaniu . Ale żeby za spanie płacić to już ponieważ są chorzy na depresję czy i.t.p. to przesada. Czy to zrozumie Prezes firmy ochrony uważam że nie ! Ponieważ daje na to przyzwolenie. Jak może nie być nadzoru nad chorymi niepełnosprawnymi w godzinach nocnych. A jak w nocy włączy się Alarm przeciw pożarowy , pracownik niepełnosprawny śpi a jak się obudzi , to budzi kogo Prezesa,Dyrektora, Kierownika nadzoru Nie ! Tylko Dyrektora Olsztyńskiej Filharmonii. Ponieważ nie można budzić Panów. I to cała prawda .

Były pracownik.
@Pałowany bezrobotny.

Tak jest . Nie chciałem pracować po 24 / 96 zostałem przeniesiony na inny obiekt a następnie zwolniony z pracy. Jestem nauczony że biorę zapłatę za pracę a nie spanie. Dlatego uważam i uważałem ze 24 godziny pracy od 7rano do 7 rano następnego dnia to patologia (usunięte przez administratora) A co do nie budzenia kadry Pentagram . Powiem tak ; Nie wydzwaniaj po nocach do kadry , problem rozwiąż sobie sam. Dostosuj się do innych jak oni śpią to ty też . Zleceniodawca zapłaci. Nie utrudniaj życia Pracodawcy. Ponieważ w promilu 50 kilometrów nikt ciebie nie zatrudni.

Szczytno się kłania,
@Były pracownik.

Praca 24 H non stop. A gdzie lodówka na żywność Panie Prezesie gdzie pytam.

Mors.
@Szczytno się kłania,

A co sobie myślicie a może jeszcze kuchnie mikrofalową . A może jeszcze obiady wam zakupić . Nowe garnitury , garsonki.Kanapę do spania.poduszkę i kołderkę.Wystarczy ze macie pracę. A jak się nie podoba to praca 50 kilometrów od Olsztyna. W tedy wam się odechce lodówek. i wygodnych foteli I co jeszcze chcecie leniwcy.

Kolega małego owoca.

Teraz w Filharmonii mają labę. Nie ma koncertów, nie ma kontroli , brak gości hotelowych można spać. Ale ja na to nie daje przyzwolenia. Będzie kontrola. Nie blokować telefonów.

Zdzichu sekjurity

Powiem tak.... Wygląda na to, że wszystko zależy od tego, na kogo trafisz na obiekcie. Ja pracuję w Pentagramie już 6 lat, przez ten czas jestem na trzecim obiekcie. Mam grupę na wzrok, a moja sytuacja wygląda tak, że: -po pierwsze, mam umowę na czas nieokreślony, -po drugie, pracuję po 12 godzin, albo dzień, albo nocka, w wyjątkowych sytuacjach zdarza się służba 24h, ale nie jest to nakaz, a prośba- musimy wyrazić zgodę. -grafik jest elastyczny, układa go osoba wybrana przez wszystkich pracujących na obiekcie, nie ma problemu, żeby się zamienić. -urlopy, wyplata- wszystko bezproblemowo, kasa na czas, a co do dodatku za pracę w nocy, wychodzi około 150zl miesięcznie. Aktualnie pracujemy w 5 osób, wszyscy na umowie na czas nieokreślony. Nie jest to praca dla każdego, ani jakaś z gatunku tych wymarzonych, ale, jak czytam, zawsze można było trafić gorzej.

Tolek.
@Zdzichu sekjurity

A jaki lekarz Medycyny Pracy pozwolił osobie niedowidzącej na pracę w nocy . Mam podejrzenie ze nie tylko na wzrok masz orzeczenie ale ale na inne choroby. A tak na marginesie od wystawiania grafików służb jest Dyrektor albo kierownik . A grafik układa osoba wybrana przez Dyrektora albo Kierownika ochrony. Nie przez załogę. A jak tak to odpowiedz czy ten pseudo brygadzista ma aneks do umowy , i czy dostaje za to kasę. A może jeszcze napiszesz ze masz skończony kurs kwalifikowanego pracownika ochrony. A Brygadzistę po to Dyrektor czy kierownik ochrony wybiera żeby skłócać załogę , a następnie się z nich nabijają.A jeszcze jedno , powiedz dla koleżanek i kolegów jaki to obiekt. łubu dudu niech żyją Morsy naszego klubu Ha Ha Ha !

Waldek po fachu.
@Zdzichu sekjurity

Kolego Zdzisławie Sekjunity pracujesz 6 lat w porządku. Piszesz ze pracujesz po 12 godzin w porządku . Piszesz ze wyjątkowych sytuacjach zdarza się służba po 24 godziny w porządku. Ale piszesz ze nie jest to nakaz a prośba w porządku . Ale jaka to prośba jak musisz się zgodzić. Podejrzewam ze tu chcesz być dobry dla swojego pracodawcy a zarazem piszesz ze jesteś zmuszony do pracy po 24 godziny. Tym wpisem chwalisz pracodawce a zarazem piszesz ze wasz wykorzystuje. Dziękuje.

@Waldek po fachu.

Panie Waldku, pisząc o służbach 24h miałem na myśli to, że jeżeli nie zgadzamy się na taką służbę, to szef podsyła nam kogoś, kto pełni służbę 12h, żeby nie trzeba było się męczyć dobę. A mój wpis nie miał na celu chwalenia, czy krytykowania firmy. Napisałem po prostu, jak wygląda moja sytuacja. Będąc osobą niepełnosprawną i znając moją pozycję na rynku pracy, dla mnie najważniejsze jest to, że mam umowę na stałe, wszystkie składki odprowadzane na czas, a grafik jest elastyczny i mam czas na odpoczynek między służbami. I tak jak pisałem wcześniej, wiadomo, że nie zawsze jest różowo, czasem też mam dość, jak każdy, ale generalnie jakiejś wielkiej tragedii nie ma. Pozdrawiam

@Tolek.

Panie Tolku. Zastanawiałem się, co odpisać ale proszę bardzo. Badania robię w zakładzie medycyny pracy w rodzinnym mieście i nie odbywa się to na zasadzie "daj kwit do podpisu i następny proszę". Pół roku temu właśnie odnawialem badania, do lekarza musiałem przyjść z kompletem aktualnych (max 3 miesięcznych) badań, oprócz tego zawsze wcześniej proszę o wydanie opinii na piśmie mojego okulisty, wraz z ewentualnymi przeciwwskazaniami. Co do robienia grafików, osoba, która je robi nie jest żadnym "brygadzistą, czy kierownikiem". Sami tą osobę wybraliśmy, a raczej poprosiliśmy, żeby tym się zajmowała i nie ma z tego tytułu żadnych dodatków. Grafik jest wysyłany do firmy i jeśli są jakieś zastrzeżenia, nasz przełożony nas o tym informuje i poleca nanieść poprawki. A jeśli pracujesz w ochronie, to wiesz, że nie powinno się publicznie podawać nazwy obiektu, bo obowiązuje nas tajemnica służbowa. Tak jak pisałem wcześniej, w moim wpisie nie chodziło o to, żeby chwalić, czy krytykować firmę. Oposalem sytuację na własnym przykładzie i tylko o pokazanie jej z mojej perspektywy mi chodziło. Pozdrawiam

Crek
@Zdzichu sekjurity

Ja też pracuje już od 6-ciu lat w pentagramie mam umowę bezterminową i nie narzekam. Dla mnie jest wszystko ok.

Leszek były mors.
@Crek

Na pewno masz orzeczenie 01 U albo 02 P. I mają za Ciebie z P.f.r.on. dotacje.

Roki.

Pracodawco czy ty dbasz o pracowników 02-P. To dlaczego ich nie chronisz i łamiesz K.P. To nie jest ochrona, praca 24 godziny w danym dniu. To jest lekceważenie Zleceniodawcy, ponieważ w godzinach nocnych pracownik 02-P śpi. Nie jest czujny. Wiarygodny Pracodawca nie boi się opini . Daje się poznać na Gowork.

Podatnik.

Drodzy Internauci pisanie o niepełnosprawnych stróżach czy Dozorcach, portierach w GoWork nic nie zmieni . Tylko niepełnosprawni zatrudnieni przy pilnowaniu nauczą się lenistwa i braku odpowiedzialności.Chyba nie jesteśmy krajem kretynów którzy uwierzą w to ze niepełnosprawny pracownik np; z depresją wytrzyma 24 H , z depresją bez snu przy monitorach. Żaden pracodawca firmy ochrony nie pozbędzie się niepełnosprawnego z orzeczeniem 02-P .Czy i.t.p. Ponieważ nikt nie zrezygnuje z kaczki która znosi złote jajka. ( Duże dofinansowanie z P.F.R.O.N. ) Ale jaki interes ma zleceniodawca który na to wszystko wyraża zgodę. ?????

Gucio.

To jest z pracownikami ochrony Pentagram . w Sobotę 29.02.2020. Pracownik niepełnosprawny Filharmonii Olsztyn blokuje numer telefonu który kontroluje czy pracownik ochrony wykonuje swoje powierzone obowiązki . A po co to robi pracownik ochrony . ponieważ chce spać. Ci niepełnosprawny pracownik uważa ze jak ma orzeczenie 02-P to mu wszystko wolno. Wbrew przepisom k.p. pracują po 24/96/120 to jeszcze mają 4,5 dni wolnego to zamiast być czujnym to wyłącza telefon bo zmęczony bo mu się należy bo chory na depresję. A potem się dziwimy ze pod Filharmonią stoi Straż Pożarna i dobija się do ochrony. Dosyć zatrudniania tych chorych ludzi w ochronie mienia Państwowego. Ma się powtórzyć historia z Gdańska gdzie psychicznie chory pracownik ochrony przez swoja chorobę psychiczną doprowadził do zabójstwa Prezydenta Gdańska. Mówię dosyć Filharmonia Olsztyn powinna zatrudnić firmę która zapewni dla gości hotelowych , i ludzi którzy przychodzą na koncerty bezpieczeństwo.

Marek.
@Gucio.

Ale rano został włączony przez innego pracownika niepełnosprawnego ochrony . A tak na marginesie czy niepełnosprawny z Depresją może mieć prawo jazdy. Jeżeli pracownik niepełnosprawny ochrony zostawia obiekt na 20 minut i spaceruje po kołobrzeskiej , itp.To jak jedzie samochodem i się zamyśli i wjedzie w ludzi..Co się w tym Olsztynie dzieje. Zatrudnia się ludzi z depresją w ochronie , zdają na prawo jazdy. Tragedia Patologia. !

Dobre Miasto.
@Gucio.

Ale co się dziwić ze blokują telefon . Ponieważ dodatkowo pracują .w dni wolne zamiast odpocząć , przychodzą do pracy zmęczeni aby przeżyć do 22 drugiej czy jak jest koncert trochę dłużej i spać. i tak dalej.A zwróć im uwagę ze po 12 godzin żeby pracować to ciebie wzrokiem ubiją. A jak się buntujesz do robią skargę do Prezesa a Prezes krótka piłka zwolnic.

Do 50 kilometrów nie .

Pracodawca uważa że jak usuwa opinie to tak jak struś chowa głowę w piasek i myśli że go nikt nie widzi. Dziwna jest ta Polska gdzie od tylu lat Polakiem gardził Polak.I dziwne jest to ze od tylu lat Pracodawca mobbinguje i wykorzystuje pracownika.Zła karma zawsze wraca.

Pan zawsze Pan.
@Do 50 kilometrów nie .

To nie Polak gardzi Polakiem ale chlopki ze wsi . Chlop ze wsi jak dostanie wladze to robi sie bardzo zly. To jest chore i patologiczne.

Precz z mobbingiem.
@Do 50 kilometrów nie .

Prezes Firmy , Dyrektor, Kierownik uważają ze jak na 5 osób zatrudnią pseudo Brygadzistę psychopatę , który za tych leniwych będzie robił grafiki służb i mobbingował to nie poniosą odpowiedzialności i się mylą. ci Panowie. Kodeks.Karny. za pozwolenie na niewolenie , starking , mobbing Ukarze oprawców pracodawców którzy na to pozwalają. Dziwi mnie jedno ze tego dopuszczają się byli milicjanci. Dlaczego Dyrektor , kierownik ochrony w godzinach nocnych nie robią kontroli pracowników ochrony. Przecież to są niepełnosprawni 02-P ( depresja czy itp) Zezwalają na pracę 24 godziny doby pracowniczej , która pozwala na spanie pracowników niepełnosprawnych ochrony. Co najmniej 5 czy 6 godzin. Tu nie ma co się głupio uśmiechać Panie Dyrektorze czy kierowniku. Ale trzeba robić w nocy kontrole a nie spać na wygodnej kanapie. A jak się nie chce pracować to do widzenia. Widzę za Panowie nie nadają się do tej pracy. tylko do brania kasy i wysługiwanie się pracownikami niepełnosprawnymi. To też zakucie pracownikom ochrony kanapy , koce i poduszki.

Szukajaca pracy

Jak pracuje sie sprzataczkom w tej firmie?

Szukajaca pracy

Jak pracuje sie sprzataczkom w firmie Pentagram?

Zostaw merytoryczną opinię o Pentagram Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Pentagram Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pentagram Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pentagram Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 72 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pentagram Sp. z o.o.