Opinie o ANT Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ANT Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ANT Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANT Sp. z o.o. w Kraków

Powiesz czemu? moje CV miało niedługo zostać podesłane. Po jakim zazwyczaj czasie od jego wysłania dochodzi do zaproszenia? Jak długo trwa rozmowa i z kim rozmawiasz? Ktoś z HR prowadzi?

ANT Sp. z o. o.

Do tej pory nie spoptkaliśmy się z negatywnym odbiorem prowadzonych przez Nas spotkań. Staramy się przeprowadzać nasze procesy rekrutacyjne na najwyższym poziomie i z należytą starannością. Przykro nam jeśli rozmowa nie spełniła Pani/Pana oczekiwań. Bylibyśmy jednak wdzięczni za doprecyzowanie, które aspekty należałoby Pani/Pana zdaniem poprawić.

Julia Nowy wpis

Dzień dobry. ;) jak wygląda praca przy administracji? Musze znać jakieś podstawy programowania czy może na boku będę miała szanse się ich nauczyć? Chciałam dowiedzieć się tego ze strony ale akurat w sekcji z administracją nie ma teraz żadnych ofert.

Czy w ANT Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

ANT Sp. z o. o. Nowy wpis

Tak, zawieramy umowy zlecenie na okres próbny.

@ANT Sp. z o. o.

Dzień dobry, na jaki okres czasu zazwyczaj są one zawierane? I czy ewentualnie istnieje możliwość na jego skrócenie w trakcie jeśli pracownik będzie się sprawdzał?

ANT Sp. z o. o. Nowy wpis

Każdy nowy pracownik, niezależnie od rodzaju umowy rozpoczyna pracę od 3-miesięcznego okresu próbnego.

xxx

Czy jest dostępna karta Multi sport?

Mnie na niej akurat nie zależy, ale często widzę, że ludzie o nią się ubiegają w wielu firmach, tutaj tak nie jest? były jakieś sugestie co do jej wprowadzenia czy to jednak wybór osób zatrudnionych? A jakieś alternatywne?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ANT Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
MM

Firma krzak. Kontakt z biurem beznadziejny, nie można skontaktować się w weekendy będąc za granicą. Często jest problem dodzwonić się także w dni robocze. Osoby na infolinii niekompetentne. W moim przypadku zostałem zwolniony bez podania przyczyny mimo rzetelnego wykonywania obowiązków. Po wszystkim osoby na infolinii dzwoniły do osób które znam w firmie i rozpowiadały informacje że jestem leniwy, nie ma ze mną kontaktu i tym podobne dziwne historie. Firma chyba życzy sobie aby dzwonić codziennie do nich i pytać czy im herbata smakuje i jak minął im dzień. Wypłaty są opóźniane. Problem z dostaniem dokumentów. Dokumenty trzeba wysyłać na własny koszt co nie jest zrekompensowane przez pracodawcę. Kwatery mieszkalne są słabej jakości często w jakich dziurach u starych niemców w piwnicy czy motelach dla rumunów, jak to miało miejsce w moim przypadku. O wszystko trzeba się upraszać, nic nie może być załatwione na czas. Raz była sytuacja kiedy pojechaliśmy za granicę do pracy, ~1000km w jedną strone, okazało się, że nie pracujemy w miejscu do którego nas wysłali. Po zwolnieniu pracownika podejście równie niepoważne do niego jak i przed. Dokumenty wysłane zostały w formacie PDF poprzez pocztę elektroniczną, w formie wzorników tj. bez podpisów i stempli pracodawcy, z prośbą o wydrukowanie, danie swojego podpisu i wysłanie na swój koszt za granice do nich do biura, gdzie de facto mogą zrobić z nimi co chcą bo podpis już na nich by był. W ogólnym odczuciu omijać tą firmę bo będziecie poniżani, fałśzywe informacje na wasz temat zostaną rozesłane współpracownikom, będą problemy z kwestią otrzymywania pieniędzy oraz słabe zakwaterowanie. I cieszcie się jeśli praca będzie w momencie gdy dojedziecie na miejsce własnym autem.

MM
@MM

Zapomniałem dodać, iż wszystkie kwestie związane z waszą obecnością czy też nieobecnością musicie załatwiać sami z firmą do której was wynajęli. Raz z powodów technicznych tj. zużyte hamulce w samochodzie, nie mogłem pojawić się w pracy przez tydzień i zostałem w polsce o czym powiadomiłem ,,sympatyczną" infolinię firmy. Ta jednak nie raczyła poinformować o tym fakcie firmy dla której wynajmowali pracowników. Z tego tytułu miałem nieprzyjemny telefon z od firmy wynajmującej. Podejrzewam również, iż powodem mojego zwolnienia mogła być tygodniowa nieobecność z powodu naprawy układu jezdnego mojego auta którym dojeżdżałem do pracy. Najwidoczniej mimo poinformowania firmy o fakcie braku hamulców w aucie, które było jedynym środkiem dotarcia za granicę do pracy, życie pracowników jest dla firmy mało ważne.

ant
@MM

Post nie dotyczy firmy ANT Sp. z o.o. Firma ANT nie zajmuje się pracami tymczasowymi i wszystkie wymienione wyżej fakty nie odnosza się do firmy ANT Sp. z o.o. przy Al. Pokoju 18. ANT Sp. z o.o. jest firmą informatyczną! Niestety Gowork nie reaguje i nie usuwa takich postów.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do ANT Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Wiktoria

ciekawa jestem czy ten temat multisportu był poruszany w firmie gdzieś na górze? ktoś coś wiecie? mnie interesują informacje na temat stażu, który został poruszony w jednym z dawniejszych wątków. czy ktoś był teraz niedawno aby móc się co do niego odnieść? jaki jest przebieg w tym roku i czy warto słać cv?

Jak jest z pakietem medycznym w ANT Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

AntSolutions

W ANT nie ma pakietów medycznych jak do tej pory.

Renata
@AntSolutions

A jakieś inne dodatki socjalne? Np karta multisport lub innego pakietu sportowego? Jest szansa na takie rzeczy?

@Renata

nie mamy multisporta :(

Smutna buźka? :( Chciałam podpytać z jakich przyczyn. Czy nie każdy pracownik chciał i panuje tu demokracja po prostu? Albo czy wychodziliście z inicjatywą odnośnie tego? Co firma mogła odpowiedzieć?

Xd

Czy jest szansa stażu w firmie ANT al.Pokoju?

Kamila
@Xd

A czemu pytasz, słyszałeś, żeby organizowali staże w ogóle kiedykolwiek? Ciekawe, właśnie weszłam tutaj, żeby ogarnąć sobie, czy jest jakaś praca. Ale póki co nie widzę żadnych konkretnych propozycji

ANT
@Kamila

Prowadzimy ciągłą rekrutację i zapraszamy na odpłatne staże. Najlepiej wysłać CV na adres email

Bardzo dziwna i nie przyjemna rozmowa rekrutacyjna - spóźnili się na rozmowę, zachowywali się lekceważąco w stosunku do kandydata, zero konkretnego planu na rozmowę. Nie polecam - szkoda czasu.

@Kandydat

Czy miał Pan rozmowę w firmie ANT Sp. z o.o. pod adresem Al. Pokoju 18? Pytam ponieważ ze względu na fakt, iż inna firma ANTS z Krakowa nie ma swojego profilu na GoWork wiele negatywnych opinii zostaje dodanych na temat naszej firmy a muszę przyznać, że proces rekrutacyjny w naszej firmie nie jest taki jak Pan opisał. Jesteśmy firmą IT i wymagania co do poziomu rekrutacji są na wysokim standardzie.

@AntSolutions

Bylem u Was na al pokoju Nie wycierajcie sobie buzi inna firma, tylko bierzcie na klatę swoje podejście do kandydata

Jak wygląda sprawa grafiku w ANT Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

AntSolutions

W ANT obowiązuje elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej czy hybrydowej. Pracę zaczynasz wtedy, kiedy jest to dla Ciebie korzystne: wolisz wstawać z samego rana a resztę dnia poświecić na coś ciekawego- zacznij pracę od 6:00, masz dziecko, które trzeba oddać do szkoły/przedszkola, albo zwyczajnie lubisz rano sobie podrzemać- zacznij pracę o 9:30. Jeśli masz sprawę w ciągu dnia, która wymaga załatwienia – zgłoś koordynatorowi i wyjdź w czasie dnia do dentysty, załatwić coś w urzędzie czy zrobić zakupy. Jeśli wolisz w takie dni pracować zdalnie- proszę bardzo :D Nie ma tu sztywnych grafików, nie pracujemy na zmiany i szanujemy potrzebę wypoczynku. Wiemy też, że Praca stanowi tylko część Twojego życia, więc jeśli aktywnie chodzisz po górach i akurat okienko pogodowe na wymarzone wyjście na Gerlach wypada w środę, potrzebujesz urlopu, bo znalazłeś 3 dniową wycieczkę życia do Vegas, budujesz dom i potrzebujesz ogarnąć w któryś dzień ekipę murarzy, albo zwyczajnie – coś w Twoim życiu się zmieniło i potrzebujesz to uporządkować – na pewno się dogadamy :D

@AntSolutions

Super to brzmi :) Jestem ciekawa czy dużo pracowników w waszej firmie korzysta z możliwości pracy zdalnej? Czy raczej pracownicy lubią chodzić do biura? :D

@Magdalena

Pierwszy okres przeznaczony na zapoznanie się z firmą oraz współpracownikami rekomendujemy pracę w trybie stacjonarnym, jednak bardzo elastycznie podchodzimy do potrzeb naszych pracowników. Około 20% obecnie przebywa na stałej pracy zdalnej i odwiedzają nas raz na parę miesięcy, około 40% w tej chwili pracuje hybrydowo a pozostała część przychodzi do biura ze względu na wygodę oraz chęć przebywania w dobrej atmosferze.

@AntSolutions

A ten pierwszy okres to ile tak naprawdę trwa, że trzeba stacjonarnie? Bo zastanawiam się jak to mogłoby wyglądać dla osoby, która mieszka bardzo daleko od Krakowa, ten tryb zdalny docelowo ma pozostać na o wiele dłużej?

@Monika

Zazwyczaj okres próbny trwa trzy miesiące ale kwestia pracy zdalnej jest rozpatrywana już na pierwszym etapie rekrutacji - jeśli widzimy że między nami a kandydatem nie ma barier komunikacyjnych możemy ten etap skrócić lub z niego zrezygnować w niektórych przypadkach.

@AntSolutions

Co do okresu próbnego, to wtedy ma się umowę zlecenie czy jaką? I co po okresie próbnym? Można liczyć już na umowę na czas nieokreślony? Czy trzeba dłużej się postarać.

@Magdalena

Witam, Rodzaj umowy zależy d osoby zatrudnianej. Po trzymiesięcznym okresie próbnym podpisujemy umowę na czas jnieokreslony.

Ile jest zmian w ANT Sp. z o.o.?

AntSolutions

Witam, W ANT Sp. z o.o. pracujemy na zasadach elastycznego czasu pracy- to pracownik decyduje, kiedy jest najbardziej efektywny. Jedyne czego wymagamy to uczestnictwo w spotkaniach teamu. Pracujemy w metodologii scrum, a więc w zależności od tego do jakiego teamu się należy powinno się uczestniczyć w jego spotkaniach. Zazwyczaj są to spotkania cotygodniowe i odbywają się między godziną 9 a 12. Nie mamy też problemu z tym, że pracownik raz na jakiś czas potrzebuje załatwić sprawy prywatne czy np. uczestniczyć w swoich zajęciach na uczelni- jeżeli nie koliduje to z jego efektywnością można wyjść w czasie pracy do lekarza, zarezerwować sobie salkę i uczestniczyć online w wykładach, spotkać się na kawę ze znajomym czy odebrać dziecko z przedszkola i pracować później lub w inny dzień odrobić godziny.

Zofia
@AntSolutions

A to w jakich godzinach działa biuro? I w tych godzinach trzeba pracować, czy jakoś można wykraczać poza ten czas?

@Zofia

Witam, Biuro jest dostepne 24 h na dobę. Część osób pracuje od 7-9 do 15-17, część osób przychodzi na 12-14 i zostaje do wieczora, czasami ktoś potrzebuje sie odrobić i przychodzi w sobotę czy niedzielę, Ze względu na wprowadzony model hybrydowy pracy niektóre teamy pracują z biura 2 dni w tygodniu z góry ustalone a resztę dni z domu.

@AntSolutions

Czyli przyjmują państwo również studentów? :) Na jakiej zasadzie, staż/praktyka?

former employee

Nawiązując do komentarza jjj (jedna z pierwszych opinii). Firma była świetna, ciągle miało się wrażenie, że wszyscy idziemy w tym samym (dobrym) kierunku. Do czasu... W okolicy 2019 firma zaczęła przechodzić "restrukturyzację" co miało podstawy, bo zaczęła się całkiem fajnie rozrastać. Wiadomo zmiany = chwilowe zachwianie. Tylko problem polegał na tym, że to zachwianie, podejrzewam ciągnie się do dziś. Niżej jjj napisał "tzw. management czyli zwykłe lizusostwo." Nie sposób się nie zgodzić gdyż, jednym z bezpośrednich powodów zwolnień był "Dyrektor" jednego z zespołów - MES (tzn. w tym przypadku mess bardziej pasuje). Wcześniej "walka ramię w ramię", po "awansie" organizator spotkań, których wynikiem były tylko zmarnowane 2 godziny, mistrz cyt. "Bierzemy to na klatę" i niedowożenia tego tematu. Na szczęście z tego co mi wiadomo już tam nie pracuje tylko próbuje stworzyć konkurencję (synpacośtam). To chyba dobra wiadomość bo nawet przez głowę przebiegł mi powrót do ANT.

AntSolutions

Witam - nie posiadamy pakietu medycznego - posiadamy szeroki zakres ubezpieczenia turystycznego dla osób delegowanych na wyjazdy służbowe.

xd

atmosfera w firmie?

@xd

Firma ANT nie jest korporacją. Mimo że należymy do międzynarodowej grupy BBS Automations z lokalizacjami na całym świecie bardzo pilnujemy tego, aby Krakowski oddział Know-How rządził się własnymi prawami. W naszym ANT-owym oddziale pracuje ok 100 osób z pozytywnym nastawieniem do pracy i rozwijania własnych pasji. Dla wzmocnienia pozytywnego nastawienia posiadamy nowoczesne biuro, wygodne miejsca pracy, nielimitowane ilości pysznej kawy, wody mineralnej, soków, trzy rodzaje mleka, cztery rodzaje płatków śniadaniowych, ciastka i zakąski, owoce, orzechy i bakalie, chillroom (do grania w planszówki bądź spotkań po pracy), PlayStation 5 ściśle powiązaną z biurową ligą FIFA, cotygodniowe treningi piłki nożnej na wynajętym stadionie i budżet integracyjny dla każdego :D

Majaaa

czy nadal jest prowadzona rekrutacja w firmie?

@Majaaa

Witam, Jak najbardziej- firma wciąż się rozwija, zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej: (usunięte przez administratora) Gdzie pojawiają się ogłoszenia i na której znajduje się prosty formularz kontaktowy. Jeśli jesteś studentem takich profili jak automatyka, informatyka i pokrewne i poszukujesz możliwości odbycia w pełni płatnych i elastycznych pod względem czasowym praktyk i chciałbyś rozwinąć się w swoim zawodzie pracując dla międzynarodowych klientów pod okiem doświadczonych automatyków i programistów - wyślij nam swoje CV, na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Mysza

Czy obecnie prowadzona jest rekrutacja?

Mateusz
@Mysza

Tak, jest

@Mysza

Witam, Zapraszam do śledzenia aktualnych ofert na naszej stronie internetowej pod adresem: https://antsolutions.eu/career/ oraz na naszym kanale linkedin: https://www.linkedin.com/posts/ant-solutions-eu_ant-solutions-activity-6856568288135192576-DyCb Z wyrazami szacunku, Ewelina Bolek

Tomasz Z.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ?

ANT HR team
@Tomasz Z.

Na rozmowie kwalifikacyjnej zazwyczaj sprawdzone zostają kompetencje z Pana CV i głównie z tego zakresu pytań należy się spodziewać. Może zostać również sprawdzona Pana znajomość języka angielskiego ponieważ firma ANT jest firmą świadczącą usługi programistyczne dla klientów z całego świata.

xxx

jaka jest pensja miesięczna?

@xxx

Pensja miesięczna jest zależna od standardowych czynników - od stanowiska jakie zajmuje pracownik, etatu, poziomu wiedzy i sposobu zatrudnienia.

Antek

Czy są dostępne karty multisport?

@Antek

Nie mamy kart multisportu.

Zostaw merytoryczną opinię o ANT Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ANT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

ANT Sp. z o.o.