Krys-Bud Marcin Kruk

Stare Lipiny

Opinie o Krys-Bud Marcin Kruk

Weronika

@kto, zastanawiasz się nad aplikowaniem? Na jakie stanowisko konkretnie? A może już aplikowałeś? Jeżeli tak, to koniecznie podziel się z nami swoją opinią po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej.

kto

Super, że tak ma być @walkir, ale wiesz może czy wypłata jest terminowa? Z góry dziękuję za odpowiedź.

aaaaaa

ha,ha,ha dobre,dobre

mgggg

Słyszał Pan, że... że co?

@mgggg 13.04.2015 12:57
Słyszał Pan, że... że co?

.....juz nic-bo teraz juz wiem ze to co slyszalem bylo nieprawda. Ze ludziom chce sie tak wymyslac....ech

zainteresowany

Wie moze ktos co sie obecnie dzieje z P.Krukiem? Slyszalem ze.....ale czy to prawda?

D

Po co pisac? Przeciez i tak te opinie znikaja. Z 67 opinii w zeszlym roku , pozostalo tylko 11, w tym jedna twoja

pan Nikt

namiary? co to da, przecież oni zmieniają szyldy i persona, nie raczą odpowiadać na telefony(usunięte przez administratora)

zainteresowany

Czy ktos ma aktualny namiar na Pana Kruka??

budpol

No to się doigrał

mocny

podaj mi ten numer auta i najlepiej numer telefonu do tego mądrali zobaczymy co mogę a czego nie

tomek

witam , dziwię się że w takich czasach ludzie dają sie jeszcze tak nabrać , kruk997@o2.pl

skowron

osoba prywanta - 2012-04-08 09:15:06 POLECAM !!!! pełny profesjonalizm ,miło szybko, szef zawsze jest na miejscu pracownicy nie piją.POLECAMproblem w tym że KRYS-BUD nie ma żadnych pracowników bo kto z nim raz pracował to został ( usunięte przez administratora ) bo nie dostał kasy za wykonaną pracę.

osoba prywanta

podnosimy

Odradzam pracę dla firmy Krys-bud,( usunięte przez administratora ) Nie polecamy! Podnosimy.com.pl

Zostaw opinię o Krys-Bud Marcin Kruk - Stare Lipiny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krys-Bud Marcin Kruk