Brukbud Jacek Wulfowski

Włocławek

Opinie o Brukbud Jacek Wulfowski

Az
użytkownik zarejestrowany

PRaca w Brukbud Jacek Wulfowski to właściwie sama przyjemność, wiem że dziwnie to brzmi, ale naprawdę super.

Terex

Pracuje tam niespelna rok,poczatki jak zawsze trudne bo jest tak w kazdej pracy jesli uczysz sie nowego fachu).Moja dewiza??jesli jestes normalnym czlowiekiem ktory chce pracowac,podwyzszac swoje kwalifikacje w tym fachu,jestes pracowity to z cala pewnoscia polecam Ci te firmeatmosfera ok,kierownictwo ok,szefostwo ok)

Stary dla ciebie terror w pracy oznacza,ze trzeba pracować i dlatego ciebie nie ma w firmie .Chora atmosfera to znaczy,ze nie można pić wódkę w pracy.Przez firmę takich jak ty leserow przewija się co roku mnóstwo a ci co chcą pracować pracują tam latami

co Ty wypisujesz,to firma gangstera a króluje tam terror i cora atmosfera

Zostaw opinię o Brukbud Jacek Wulfowski - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brukbud Jacek Wulfowski