Sat-Kol Sp.j. Telewizja Kablowa

Gorlice

Opinie o Sat-Kol Sp.j. Telewizja Kablowa

iha
użytkownik zarejestrowany

a nie sprawdzałeś u nich ich usług? Możesz się przejsc i zapytać o wszystko, od rau na miejscu kazdy ci doradzi nowy'.

nowy

dlaczego nie ma opinii o internecie? Nie wiem czy warto zmieniać operatora? mam kablówkę w sat-kol, a internet gdzie indziej. Co będzie jak połączę usługi? Jak to chodzić będzie ?

Małami

(usunięte przez administratora)korzysta z usług tej firmy. Zawsze byliśmy zadowoleni.

tomo

Jakość usług bardzo dobra, mam internet bezprzewodowy w technologii 5 GHz. Działa bardzo dobrze, a awarie właściwie się nie zdarzają. Jedynie można mieć zastrzeżenia do jakości obsługi w BOK Andrychów. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Sat-Kol Sp.j. Telewizja Kablowa - Gorlice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sat-Kol Sp.j. Telewizja Kablowa