BTB Radzymin

Radzymin

Opinie o BTB Radzymin

Anon

Wiele słyszałem o BTB Radzymin i wydaje mi się że można im zaufać, sprawa wydaje się prosta i nieźle rozpisana, moim zdaniem warto, po prostu warto spróbować, jeśli macie trochę czasu wolnego tonic się złego nie powinno stać, sensowna rzecz, szanuję.

DOROTA

W KOWALSKICH LUDZIE PRACUJĄ PO 30 LAT, NIKT SAM Z PRACY NIE ODCHODZI. CHYBA NIE MAJĄ TAK ŻLE. POZDROWIENIA DLA PANA ; ANONIMA;

DOROTA

Zostaw opinię o BTB Radzymin - Radzymin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BTB Radzymin