Artcem Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Artcem Sp. z o.o.

Bon Jon

Praca do lekkich nie należy, ale przynajmniej płaca przyzwoita. Pracuje od dawna i jestem zadowolony. Duża rotacja, bo ludzie przychodzą i na starcie oczekują wielkich pieniędzy, a pracować się nie chce. Pierwszy okres może być trudny, ale jeżeli się sprawdzisz możesz liczyć na godne pieniądze. Fakt że kierownik choleryk, trzeba się przyzwyczaić.

janik

Pracowałem tam 2 dni,robota bardzo bardzo ciezka za taka prace powinni placic z 10 tys a nie najnizsza krajowa.w dodatku kierownictwo nie szanuje ludzi traktuja ludzi jak smieci.nie polecam

Franc

Trafiłem do Atcemu z ogłoszenia z gazety.Moja opinia jest negatywna.Obiecano mi stałą prace i zarobki od 3do 4 tys przy rejestracji na 1850brutto.Pracowałem 5 dni bez żadnej umowy w momencie gdy zapytałem o umowę kierownik kazał mi spi.... do domu.Pracownicy łącznie z kierownikiem to kryminał po wyrokach.Prawie wszyscy chodzą pijani maja przyzwolenie.Ciężka patologia a co najgorsze oszukują normalnych ludzi.Dziwie się ze nie było tam Inspekcji Pracy odradzam.

Lodz

! Siema Cześć i Czołem Ejo :) Czy ja dobrze wtrafiłem mówi o fimrie www.artcem.pl jeśli tak to mam parę pytań bo ostatnio w gazetach/internecie pojawiło się ogłoszenie do pracy jako operator wozka widłowego może ktoś cos powiedzieć o tej robocie albo ogólnie jak tam się pracuje jaka jest atmosfera mozna liczyć na rejestrowanie umowa o prace + godne wynagrodzenie i normalne traktowanie ludzi bo szczerze to słyszałem same nagatywne opinie o gościu Piotr Wiktor Misztal

@Lodz 28.01.2016, 20:14

Misztal to jest akurat ich konkurencja

Wiesz coś na temat podróży służbowych w firmie Artcem Sp. z o.o. ? Napisz nam jak wygląda u nich praca, czekamy na opinię!

Zostaw opinię o Artcem Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artcem Sp. z o.o.