PHU Sonar

Gorzów Wielkopolski

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

PHU Sonar
3 3 6 1

Opinie o PHU Sonar

KtośJa.

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć od siebie i wymienić kierownictwo.

Iza

Brak szacunku do ludzi

Monika

Pracownicy z długim stażem w tej firmie to albo masochiści intelektualni albo nieudacznicy życiowi...

Sonarka.

Wszystko co zostało wcześniej opisane o firmie i pracownkach tej firmy to prawda. Sonar może nie jest najtańszą firmą jeśli chodzi o usługi ale dobrą pod kątem jakości i realizacji. To za sprawą garstki ludzi którzy są tam zatrudnieni za marne wynagrodzenie. W statnim czasie załoga nieco się uszczupliła a to za zasługi słynnej rudej, kierownik produkcji, która nie ma pojęcia o prawidłowych stosunkach miedzyludzkich wśród pracowników. Już nie wspomnę że nie zna trzech podstawowych magicznych słów. Kobieta bez uczuć, bez manier kultury osobistej. Na każdą sprawę, problem pracownika zawsze jest reakcja negatywna używając słowa NIE. Język rynsztokowy na porządku dziennym, krzyk i tylko pejcz i oficerki dać jej i niczym obozowa. Wstyd by kobieta tak się zachowywała wobec osób szczególnie starszych wiekiem od niej samej 0 szacunku. Ale skąd ona ma brać przykład skoro prezesostwo tak samo się zachowuje. Zarobki poniżej godności pracownika z doświadczeniem długoletnim. Najniższa krajowa zawsze + obecnościówka ale 1 dzień chorobowego zapomnij już po dodatku. Jeśli komuś cudem uda się uzyskać podwyżkę to w premii a nie do podstawy.Idąc z prośbą o podwyżkę graniczy z cudem o sukces, warto wziąć od razu wypowiedzenie bo na ogół jest od ręki podpisane w razie niepowodzenia uzyskania podwyżki. I to nie na znaczenia czy to pracownik z długoletnim stażem firmy - fachura czy jakikolwiek inny pracownik ze sporym doświadczeniem. Rotacja odbywa się tam prawie z prędkością światła to jak to może normalnie funkcjonować. Socjal? Porażka! Żadne święta że strony szefostwa nie są poprzedzone słowami zwykłego "wesołych świąt" już nie wspomnę że nigdy w tej firmie nie było żadnego dodatku czy w gotówce czy bonach na zakupy za przysłowiowe 5 zł. Wyzysk totalny nawet obywatele Ukrainy masowo opuszczają mury tej firmy a nowych nie ma bo pocztą pantoflową takie wieści rozchodzą się w mgnieniu oka. Póki nikt z tym nie zrobi generalnego porządku to uważam, że czarne chmury będą się zagęszczać a same szefostwo pewnego ranka obudzą się z ręką w nocniku.

Dominika

@@@@ jaką umowę podpisuje się z PHU Sonar? Można liczyć na umowę o pracę czy zlecenie? Na jak długi okres czasu jest podpisywana? Rotacja wynika z atmosfery, którą opisujesz czy może firma często zwalnia pracowników? Takie informacje zwiększą rozeznanie zainteresowanych osób.

@@@
@Dominika 18.07.2018 13:07

Umowa na czas określony za marne pieniądze. A rotacja taka dlatego, że kierowniczka produkcji fatalna. Planowanie grafików pracy, nadzór nad bieżącą produkcją, rozwiązywanie sytuacji kryzysowych leży. Nieodpowiednia osoba na tym stanowisku od zawsze. Należy nauczyć się czym jest motywacja, dlaczego to takie ważne. Prawidłowa motywacja pozwala szybciej, sprawniej i dokładniej osiągać cele, a jeśli dodatkowo jest połączona z zadowoleniem pracowników sprawia, że atmosfera w pracy jest korzystna, a zespół jest dużo bardziej zaangażowany. Ludzie posiadający dobrą motywację są lepszymi pracownikami. Tutaj ludzie sami się zwalniają, zostają ci co się boją, że pracy nigdzie nie znajdą. Nie warto proszę Państwa, nie warto dopóki nie zmieni się podejście kierownictwa.

@@@

Niestety przez lata nic się nie zmieniło w kwestii zatrudnienia i traktowania pracowników. Sytuacja jest stale napięta, a nieodpowiednie traktowanie jest codzienną praktyką . Wstyd, że tak się może zachowywać przełożony. To świadczy wyłącznie o kulturze osobistej. Często reagują agresją i krzykiem. Przekleństwa na porządku dziennym! Ludzka życzliwość, proste uznanie dla wykonywanej pracy nie tutaj! Zapomnij! Zarobki dno! Obiecywane przy rozmowach kwalifikacyjnych podwyżki to taki żart. Premie? Jakie premie? 150 zł za frekwencję. Pakiet socjalny obejmuje pączki w tłusty czwartek. Planowanie urlopu to fikcja, bo jest taka rotacja pracownicza, że nigdy nie wiadomo, czy nie zostaniesz sam w terminie urlopów i sorry, taki mamy klimat. Omijać z daleka szerokim łukiem.

Administrator

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w PHU Sonar? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

Administrator

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w PHU Sonar?

anonymous
@Administrator 21.03.2018 08:18

Aplikuj!

Dominika

@anonymous o czym dokładniej mówisz? Czy w firmie ktoś właśnie w taki sposób zachowuje się wobec innych pracowników? Atmosfera w pracy to niewątpliwie jeden z ważniejszych aspektów zatrudnienia. Stosunki współpracowników wpływają na jakość wykonywanej pracy przez pracownika każdego dnia. Jak wygląda ten aspekt w PHU Sonar?

www

ruda jest najlepsza ale pani prezes niezła.

anonymous
@www 07.04.2016 15:35

Ruda brak szacunku, wyzwiska, przekleństwa. Nie polecam tej firmy

ktos

porazka praca a zarobki smiechu warte

Zostaw opinię o PHU Sonar - Gorzów Wielkopolski

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Sonar