PHU Sonar

Gorzów Wielkopolski

PHU Sonar

Opinie o PHU Sonar

Dominika

@@@@ jaką umowę podpisuje się z PHU Sonar? Można liczyć na umowę o pracę czy zlecenie? Na jak długi okres czasu jest podpisywana? Rotacja wynika z atmosfery, którą opisujesz czy może firma często zwalnia pracowników? Takie informacje zwiększą rozeznanie zainteresowanych osób.

@@@
@Dominika 18.07.2018 13:07

Umowa na czas określony za marne pieniądze. A rotacja taka dlatego, że kierowniczka produkcji fatalna. Planowanie grafików pracy, nadzór nad bieżącą produkcją, rozwiązywanie sytuacji kryzysowych leży. Nieodpowiednia osoba na tym stanowisku od zawsze. Należy nauczyć się czym jest motywacja, dlaczego to takie ważne. Prawidłowa motywacja pozwala szybciej, sprawniej i dokładniej osiągać cele, a jeśli dodatkowo jest połączona z zadowoleniem pracowników sprawia, że atmosfera w pracy jest korzystna, a zespół jest dużo bardziej zaangażowany. Ludzie posiadający dobrą motywację są lepszymi pracownikami. Tutaj ludzie sami się zwalniają, zostają ci co się boją, że pracy nigdzie nie znajdą. Nie warto proszę Państwa, nie warto dopóki nie zmieni się podejście kierownictwa.

@@@

Niestety przez lata nic się nie zmieniło w kwestii zatrudnienia i traktowania pracowników. Sytuacja jest stale napięta, a nieodpowiednie traktowanie jest codzienną praktyką . Wstyd, że tak się może zachowywać przełożony. To świadczy wyłącznie o kulturze osobistej. Często reagują agresją i krzykiem. Przekleństwa na porządku dziennym! Ludzka życzliwość, proste uznanie dla wykonywanej pracy nie tutaj! Zapomnij! Zarobki dno! Obiecywane przy rozmowach kwalifikacyjnych podwyżki to taki żart. Premie? Jakie premie? 150 zł za frekwencję. Pakiet socjalny obejmuje pączki w tłusty czwartek. Planowanie urlopu to fikcja, bo jest taka rotacja pracownicza, że nigdy nie wiadomo, czy nie zostaniesz sam w terminie urlopów i sorry, taki mamy klimat. Omijać z daleka szerokim łukiem.

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w PHU Sonar? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w PHU Sonar?

anonymous
@Administrator 21.03.2018 08:18

Aplikuj!

Dominika

@anonymous o czym dokładniej mówisz? Czy w firmie ktoś właśnie w taki sposób zachowuje się wobec innych pracowników? Atmosfera w pracy to niewątpliwie jeden z ważniejszych aspektów zatrudnienia. Stosunki współpracowników wpływają na jakość wykonywanej pracy przez pracownika każdego dnia. Jak wygląda ten aspekt w PHU Sonar?

www

ruda jest najlepsza ale pani prezes niezła.

anonymous
@www 07.04.2016 15:35

Ruda brak szacunku, wyzwiska, przekleństwa. Nie polecam tej firmy

ktos

porazka praca a zarobki smiechu warte

Zostaw opinię o PHU Sonar - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Sonar