Stegu Sp. z o.o.

Jełowa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o Stegu Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stegu Sp. z o.o.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@handlowiec wiele osób wchodzi na forum Stegu po to, żeby właśnie dowiedzieć się jak wygląda taka rozmowa rekrutacyjna, jak się do niej przygotować. Czy mógłbyś dla innych zainteresowanych rzetelnie opisać jak to przebiegało?

handlowiec

Nie polecam zwłaszcza na handlowca "branży ogrodniczej". przedstawiciel na normalnym produkcie to jeszcze nawet,nawet,ale targetu na tym stanowisku nie osiagniecie slaby produkt = slaby wynik. zreszta firmy nie polecam . jesli chodzi o rekrutrutacje to raczej parodia, sami sie przekonacie.

Karolix
@handlowiec 19.07.2017, 21:27
Nie polecam zwłaszcza na handlowca "branży ogrodniczej". przedstawiciel na normalnym produkcie to jeszcze nawet,nawet...

Pracujesz tam albo pracowałeś ?Jaka atmosfera ,co na rekrutacji , jakie $$?

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Adam daj znać, jeśli uda Ci się dostać na rozmowę kwalifikacyjną. Chętnie dowiemy się więcej o procesie rekrutacyjnym do firmy.

Adam

Witam. Też wysłałem aplikację na stanowisko PH - branża ogrodnicza. Ktoś coś wie ?

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Stegu Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy – branża ogrodnicza. Jako obecni pracownicy firmy, co możecie powiedzieć o pracy w tym charakterze? Czego mogą spodziewać się aplikujący?

asd
użytkownik zarejestrowany

@WTF? no wiesz taka jest prawda ze tyle ile sie ludzi to tyle opinii nie ma sie co dziwiac prawda?:):)

kasiab

Witam ile mozna zarobić na stanowisku zaopatrzeniowca w firmie stegu. Czy są jakieś róznice miedzy miastami.

kb

Witam. Czy posiada ktoś informacje jakie warunki finansowe oferują na stanowisku PH

Roman

Uważajcie na tą firmę. Robią gdzieś rozmowy, ściągają Cie na nie po 150 km i więcej, a rozmowa jest jaka jest - jest bo musi być a kandydat jest już dawno wybrany, ponieważ jest kolegą kierownika, dyrektora itd. Byłem ostatnio w takiej sytuacji. Słyszałem jak się z gościem dogadywali co i jak, kiedy ma przyjechać, zacząć itd a kolejnych kandydatów przesłuchano pro-forma. Łącznie z tym że z tym kandydatem byli na Ty. Parodia!!!

gligg

Parę lat temu praca w firmie była przyjemnością. Niestety do czasu aż sprowadzili panią, która miałam zrobić porządki personalne i jakoś to wszystko poukładać bo firma zaczęła się rozrastać w sposób niekontrolowany. I przyszła taka jedna narobiła bałaganu, na siłę starała się zrobić z firmy korporację, pomieszała, pomieszała. Na końcu ją wywalili a smród i syf pozostał. Atmosfera do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wyścig szczurów, człowiek człowiekowi jest tu wrogiem. Tak jak powyżej ktoś napisał zaczęły się piętrzyć niezrozumiałe decyzje personalne. Szkoda gadać.

ja

Krótko mówiac ta firma spada na psy i bedzie jeszcze gorzej

noname

Oba poprzednie wpisy to niestety prawda. Od pewnego czasu w sferze "zasobów ludzkich" dzieją się tu niezrozumiałe rzeczy. Firmą rządzi niekompetentna kadra kierownicza, po trupach próbująca robić "karierę". Sprawdza się tu doskonale powiedzenie "ręka rękę myje". Nie liczy się wiedza, trzeba tylko umiejętnie podpisywać się pod cudzymi pomysłami, a własne błędy przypisywać podwładnym. Właściciele nie widzą lub nie chcą tego widzieć. To już nie ta sama firma, co parę lat temu. A szkoda!

akropol

Firma jest faja, ma naprawdę potencjał i szerokie możliwości rozwoju ale niestety kadra zarządzająca składająca się z niekompetentnych dyrektorów i kierowników od pewnego czasu doprowadza do tego, że ludzie zaczynają się czuć nie jak w rodzinnej firmie a w korporacji, gdzie ciągle jest wyścig szczurów, jeden na drugiego donosi żeby się przypodobać. Nic nie da to, że masz kompetencje i potencjał, dobre pomysły i chęci do ich realizowania, jeśli Twój kompletnie nieznający się na Twojej pracy przełożony chce za wszelką cenę Cię zniszczyć i sobie przypisać wszystkie Twoje zasługi i ciężką pracę. A niestety takich osób tam nie brakuje, nie ma nawet do kogo iść na skargę, bo zaraz wylecisz z pracy, mimo Twoich starań i bardzo dobrej pracy. Tam nie Prezesi mają władzę, a dyrektorzy i kierownicy którzy potrafią tylko jedno - zamiatać problemy pod dywan, żeby czasem nie doszło do Góry, a jak przypadkiem Góra się dowie to trzeba zwolnić delikwenta, bo przecież jak nie bał się pójść na skargę do Prezesa to może mnie wygryźć ze stołka i co wtedy będzie. Trzeba by przeprowadzić testy kompetencji z prawdziwego zdarzenia, wtedy okazało by się kto naprawdę na jakie stanowisko powinien być zatrudniony.

piza
@akropol 12.08.2014, 10:50
Firma jest faja, ma naprawdę potencjał i szerokie możliwości rozwoju ale niestety kadra zarządzająca składająca się z niekompet...

absolutnie się z Toba zgadzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pikachu

[usunięte przez moderatora] zła atmosfera, plusem sa zarobki, ale one nie rekompensuja utraty zdrowia fizycznego i psychicznego

pikt

tylko umowa zlecenie inie wysyłają na badania lekarskie chodzi o Bogadżice [usunięte przez moderatora] ciekawe co by na to powiedział PIP JAKBY SIĘ COŚ STAŁO KTO ZA TO OTPOWIE

Zostaw opinię o Stegu Sp. z o.o. - Jełowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stegu Sp. z o.o.