Prowent Centrum Zaopatrzenia Budowlanego

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o Prowent Centrum Zaopatrzenia Budowlanego

feliks

gf, mysle, że sa tu umowy o prace, w końcu to firma obecna na rynku od 1993 roku. Wiadomo, pracownik fizyczny nie zarobi tutaj dużo, ale te 2000 spokojnie powinny byc, jak juz zreszta pisali wczesniej.

cancan

negatyw - 2011-03-15 03:03:21 Maciej nie żartuj, poznać a pracować to co innego, ja pracowałem, nie polecam, z niektórymi szefami po prostu współpracować się nie daBrawo negatyw. Ten Maciuś to chyba same biuro za ta sklejka na koncu blaszanej budy pisalo. HAHAHAHAHAH

negatyw

Zostaw opinię o Prowent Centrum Zaopatrzenia Budowlanego - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prowent Centrum Zaopatrzenia Budowlanego