Opinie o KSM Sp. z o.o. w Nowy Targ

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KSM Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KSM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KSM Sp. z o.o. w Nowy Targ

wieloletni pracownik

W firmie pracuje się bardzo dobrze, są bardzo duże możliwości rozwoju i wykazania się. Wynagrodzenia są wypłacane na czas. W zależności od kompetencji i zaangażowania istnieje możliwość premii i dodatkowych świadczeń. Firma działa prężnie, rozwija się. Zaangażowany i kompetentny pracownik zostaje doceniony.

:) Nowy wpis
@wieloletni pracownik

Chętnie poznam tego zadowolonego pracownika z imienia i nazwiska :)

Maciek Nowy wpis

Chciałbym się dowiedzieć, czy serwisanci KSM mają do dyspozycji służbowe samochody, czy są zatrudnieni przez KSM czy muszą prowadzić własną działalność?

Franciszek Nowy wpis
@Maciek

Jak robisz w terenie to pewnie masz samochód służbowy. Teraz nie widziałem żeby kogoś szukali do serwisu. Ty chcesz się przyjąć? Masz doświadczenie takiej pracy? Ciekawe czy jest potrzebne.

Bożena

Pisaliście, że w firmie są bardzo duże możliwości rozwoju i pokazania się.A w jaki sposób można się rozwinąć? Są awanse?

Gosia
@Bożena

Proszę podać konkrety skoro jest tak dobrze. Pensja na czas to żadna rewelacja, to obowiązek pracodawcy. Podobno mają super produkty, ale czy super traktują pracowników?

Ewelina Nowy wpis
@Gosia

Tylko, że ona pyta a nie stwierdza. Ale czy Ty teraz coś konkretnego sugerujesz? Rozwiniesz myśl?

Krzysiek

Pracuję w tej firmie ponad 20 lat ,czasami wkrada się tam mały bałagan ,brak organizacji ale po wykonaniu kilku telefonów do osób odpowiedzialnych za dany dział wszystko wraca do normalności. Jeśli chodzi o wynagrodzenie wszystko na konto i na czas ,nigdy nie było żadnego opóźnienia ,dodatkowe profity w postaci premii rocznych i świadczeń świątecznych też dostawałem. W czasie 20 letniej pracy w KSM bywało , że coś było nie tak ale po telefonie do właścicieli lub osobistym spotkaniu i przekazaniu uwag dotyczących usprawnienia działania firmy były odbierane z pozytywnym skutkiem.Czasem trzeba dać trochę od siebie a nie tylko żądać .

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KSM Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Targ
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowy Targ
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Wiktoria

Nie brzmi dobrze to co piszecie. Ale widzę że ostatnie opinie są sprzed roku - zmieniło się coś może w tym czasie? Można już liczyć że dostanie się umowę, która zawiera wszystko to co zostało obiecane słownie?

xxx

Radzę omijać tę firmę szerokim łukiem, jeśli szanujecie swoje zdrowie psychicznie- szkoda nerwów. Atmosfera naganna, kierownictwo niekompetentne, o właścicielu nie wspomnę. Dużo warunków pracy jest na gębę- potem się nie wywiązują. Obiecują złote góry, a dostajesz 'górę gówna'.

||WB
@xxx

Skądś to znam :) pozdrawiam Kolegę po fachu, zdrowia.

Zizi

Powie ktoś ile trwa okres próbny?

Karol

@kk Po co tak na siłę szukać negatywów. Lepiej potwierdzić, że firma dobra i dobrze się nam pracuje!!

kk

Szef firmy nie poznaje pracowników własnej firmy przechodzi przez hale jakby miał pretensje ze pracuje się dla niego

Dariusz

@anonymous, pozwól, że doprecyzuje. "Benefity różnią się od deputatów tym, że są świadczeniem pozapłacowym oferowanym przez pracodawcę oprócz podstawowego wynagrodzenia za pracę. Benefity nie zmniejszają finansowej wysokości wynagrodzenia, a są elementem dodatkowym, służącym pracownikowi. Wysokość wynagrodzenia wypłaconego pracownikowi nie jest pomniejszana nawet wtedy, gdy pracodawca decyduje się na finansowanie dodatkowych świadczeń dla pracowników. Benefity w Polsce są stosowane przez pracodawców jako narzędzia motywacyjne". Oczywiście nie mam nic przeciwko jeśli wypowiesz się także na temat deputatów. Ta informacja zdecydowanie przyda się osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu.

Dariusz

Czy ktoś z użytkowników może wypowiedzieć się na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników KSM? @:*, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy w tym miejscu?

@Dariusz

Pytasz o deputaty na węgiel?

Ncis

Obecnie w firmie KSM nie dzieje się dobrze. Odeszło wielu kluczowych pracowników. Zresztą ciężko jest pracować w firmie, która robi w konia swoich klientów, którzy później wyżywają się na jej pracownikach.

@Ncis

Oho, Michaś?

WB

Trol, ideą tego portalu jest recenzowanie firm przez aplikujących/pracowników; w przeciwieństwie do CEO jedynie nakreślam sytuację bez narzucania Czytelnikowi co ma myśleć o ww pracownikach/firmie. Czy ktoś będzie chciał aplikować czy nie - zawsze warto aplikować; kwestia, co firma zaoferuje w zamian.

WB

Szanowny Panie, Dorosły mężczyzna powinien się potrafić przyznać do porażki. Pańskimi porażkami są odejścia pracowników. Postrzeganie naszych odejść mianem "z dnia na dzień" doskonale obrazuje to, jak nie zna Pan swoich ludzi, nie dostrzega ich problemów, pozostaje głuchy na ich potrzeby, często wydawałoby się oczywiste, takie jak Bliscy, zdrowie, odpoczynek. To że jeden pracownik od 14 lat regularnie przegrywa swoje życie w imię firmy nie oznacza, że każdy chce iść w jego ślady. Paradoksalnie Pańska krytyka daje nam jako byłym pracownikom siłę. Jałowych pracowników się raczej zapomina; fala oszczerstw, jakimi Pan wobec nas operuje jest wprost proporcjonalna do straty poniesionych z tytułu naszych odejść. Swoją postawą daje Pan dowód że jednak byliśmy coś warci. Powód mojej rezygnacji poznał Pan kilka tygodni wcześniej w czasie rozmowy w cztery oczy. Była to świadomie podjęta decyzja z przyczyn zdrowotnych. Wówczas niestety również ważniejszy był dla Pana pieniądz. Mimo wszystko życzę Panu i Pańskiej firmie naprawdę wszystkiego dobrego. Wszystkie te doświadczenia, zarówno te dobre (a było ich sporo), jak i te złe pozwalają mi docenić obecne warunki pracy, wśród ludzi kompetentnych i życzliwych. Wspaniałe uczucie. Liczę że podejmie Pan wyzwanie i sam spróbuje. Szanowanie ludzi jest fajne :) Jeszcze raz wszystkiego dobrego, Zdrowia. || WB

Wiedzą

Ponad dwa lata naprawdę ciężkiej i owocnej pracy wynagrodzone brakiem wypłaconej prowizji z tytułu sprzedaży i określeniem pracownika mianem osoby nie na poziomie (?) właściciela. Celowo pisze właściciela a nie szefa bo szef z reguły ma coś do powiedzenia, a nie jest tylko marionetka lykajaca cały kit na temat wszystkiego i wszystkich. Ogólnie zwykło się mówić że na cudzej krzywdzie nikt się nie dorobił. Może im się uda. Podpisałbym się ale myślę że doskonale wiecie kto pisze. Wszystkiego dobrego.

HayabusaMustangMeksyk

Firma pełna kontrastów - z jednej strony produkt typu high-tec, co daje duże pole do popisu; z drugiej strony - brak logicznej organizacji w firmie, przekładający się na pogorszenie atmosfery pracy. Pomimo niemiłych wspomnień związanych z odejściem z firmy (bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o... a właściwie ich brak), wciąż uważam produkt oferowany przez ww. firmę za jeden z najlepszych na rynku. Dwie wskazówki dla aplikujących o pracę: - poprosić o wszelkie warunki dot. wynagrodzenia na piśmie, - zapytać o opinie dot. byłych pracowników - będą one stanowiły obraz tego jak możecie sami zostać potraktowani.

Józef Stando
@HayabusaMustangMeksyk

Pan Bartek był miłym dobrze wykształconym pracownikiem i trochę niecierpliwym. W sprzedaży produktów inwestycyjnych potrzebny jest czas.Co do organizacji firmy to miał Pan u swojego teścia możliwość popisu.Jak słyszałem to też Pan tam długo nie pobył.Co do nie wypłaconej premii za sprzedaż ,to doskonale Pan wie ,gdyby Pan doprowadził sprawę do końca to by z tym nie było problemu.Zwolnił się Pan dnia na dzień, co dla pracodawcy jest ,przy doradcy techniczno-technologicznym dużym problemem i kreuje olbrzymie koszty szkoleniowe. Co do sprawy wypłacenia Panu premii za sprzedaż,to u nas jest przyjęte że odbywa się to po zafakturowaniu i dokończeniu projektu o tym Pan doskonale wiedział,było to w Pana gesti czy odchodzić czy nie.Pan odszedł prawie rok wcześniej. pozdrawiam i życzę sukcesu Józef Stando KSM SP.ZO.O współwłaściciel Prezes zarządu

Józef Stańdo
@Józef Stando

Proszę Państwa, W tym wypadku chodzi o Pana Wojciecha B ,pochodzi on z tej samej wsi co ja.Sytuacja jest podobna do pierwszej.Pan W.B powraca z urlopu i niespodziewanie dla wszystkich postanawia zmienić pracę.Oczywiście ma do tego pełne prawo.Dwa lata intensywnego szkolenia w kraju i poza granicami RP kreują olbrzymie koszty ,ale to nie jest jeszcze najgorsze.Gydbym wiedział kilka tygodni wcześniej, zdążyłbym zrobić rekrutację na to stanowisko i wstępnie następny doradca poznał by częściowo zagadnienie.Co do niewypłaconej premii to jeżeli by Pan W.B pozostał dwa miesiącę i dokończył te dwa projekty gotowe do zafakturowania to by z tym nie miał problemu. I panie W.B trochę więcej odwagi bo ja nie gryzę ,na targach w Krakowie chciał Pan podjąć rozmowę jednak Panu zabrakło odwagi. Co do ciężkiej pracy to chyba Pan nie ma pojęcia jak taka wygląda,chyba ,że Pan zapyta o to Pana tatę bo on naprawdę ciężko pracuje. Jeszcze jedno,dziękuję Panu za nasłanie inspekcji Pracy.Dobrze Pan zrobił bo nam dużo wskazówek dali i zrobili gruntową kontrolę Jeszcze jedno Skoda i radio słuchają wreszcie kierowcy, a serwisanci w serwisie znów się do nas uśmiechają. pozdrawiam i życzę sukcesów Józef Stańdo CEO KSM Współwłaściciel PS. Panowie dotyczy to obydwóch osób,jesteście tchórzami bo nie stać was na to żeby się pod tym podpisać co kreujecie w internecie Anonimy pisało Ormo i kapusie za czsów PRL

Zostaw merytoryczną opinię o KSM Sp. z o.o. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w KSM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KSM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KSM Sp. z o.o.?

KSM Sp. z o.o.