Bardzo szybko i solidnie wykonuje zlecenia. Godny polecenia.
Handlowiec
24.10.2019 17:36
Inne
Niewielka ale dobrze zorganizowana firma, zgrany zespół, duża swoboda/samodzielność w pracy. Zarobki jak to w firmie handlowej uzależnione od wyników. Przy dojeździe z Warszawy zero korków - wszyscy jadą do miasta ty jedziesz na obrzeża chociaż na tyle blisko, że można nie zauważyć, że wyjechało się z Warszawy.
Zostaw merytoryczną opinię o Kadimex Sp.j. Augustyn Dusiński
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.