Ogólnie odradze ten sklep każdemu ,może i chcą sprzedać ale z winy źle wypelnionech naklejek na przesyłke (ktoś zawalił z zamieszczeniem pełnego adresu)przesyłkę trzeba szukać,dzwonić gdzie się aktualnie znajduje ,niedługo miesiąc i ani kasy ani towaru,ani też żadnego zaunteresowania. Na dodatek twierdzą że maszyna się pomylila i chcą dopłaty za kolejną wysyłkę lub nie pełny zwrot wpłaconych pieniędy.Kpiną jest karanie klienta za wine w firmie... Na 100% już nie skorzystam i ogłoszę wątpliwą i denną jakość usług tej firmy.