Den Braven East Sp. z o.o.

Wysogotowo

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Den Braven East Sp. z o.o.
2 2 6 1

Opinie o Den Braven East Sp. z o.o.

Administrator

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem Den Braven East Sp. z o.o. jako pracodawcą?

?

R.I.P

wo

ja też u nic niestety nie widzę ciągle nowych ofert pracy, a wydawało mi się że chemia budowlana to jednak taka branża gdzie ciągle potrzeba nowych ludzi

Krecik

Podobnie jak poprzednika, interesuje mnie to samo. Czy idzie zarobić? czy podstawy są przyzwoite? Czy pracuje się normalnie? Będę wdzięczny za opinię.

nowy

witam, Den Braven robi rekrutację ,potrzebuję opini ( najlepiej od ph :-) ) na temat warunków pracy , jak ten towar się sprzedaje ? Jakie mają ceny ? Jaką dają podstawę ? Ile miesięcznie można zarobić ?

Zostaw opinię o Den Braven East Sp. z o.o. - Wysogotowo

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Den Braven East Sp. z o.o.