Dachermann Polska Piotr Bednorz

Gliwice

Opinie o Dachermann Polska Piotr Bednorz

Janusz

zaprosili mnie, i widziałem :) i nie jestem hejtrem a wykonawcą . Wystarczy mi to co widziałem na 1 cm piany.

J Z

Dziwię się że Dacherman ma wrogów, mi zrobili kilka lat temu dach natryskowo i nie mam problemów. Wszystko funkcjonuje jak trzeba. Inwestor z J Z.

Janusz
@J Z 09.05.2017, 21:59

który dach i gdzie ? chętnie przyjadę zobaczyć !

JZ
@Janusz 12.05.2017, 19:56
który dach i gdzie ? chętnie przyjadę zobaczyć !

Nikt cię tam nie zaprosi bo jesteś zwykłym hejterem :)

Sasza

Ja pracowałem tam 2 lata jest ok, praca na dachach nie łatwa inni nie chcą pracować wolą lżejsze prace. :)

Allusia

Panie Uuum, do wyżej wymienionej firmy, można się na bardzo wiele sposobów przyczepić, tyle, że już chyba nikomu się nie chce, a negatywne opinie są jak najbardziej prawdziwe i ani jedna nie jest wyssana z palca, aż dziw, że ich tu tak nie wiele, bo można by było pisać bardzo długo :)! od samych "pomysłów" na naprawę dachu do traktowania pracowników.

Uuum
użytkownik zarejestrowany

Wiem, że Dachermann Polska Piotr Bednorz jest całkiem sensowną firmą, że nie można się przyczepić, te negatywne opinie są chyba wyssane z palca i generalnie nie sądze, aby tak w firmie naprawdę było. Przecież sprawa jest prosta, dobra i sensowna, polecam

poruta
@Uuum 19.10.2016, 23:08

komentarz pt" brak składni , logiki" sam bełkot !

lakiernik

Dlaczego nie doniesiecie do Państwowej Inspekcji Pracy, nawet wystarczy "gall anonim", i się nimi zainteresują. Aż dziwne ,że takie firmy jeszcze egzystują, szkoda tych co internetu nie mają i nie czytają!

patrykos

he he he, to istnieją jeszcze takie firmy :) ? a kto to jest ten "nadzorca", :) ?

Dnochermann

Nie polecam! "Zbiórka" jest na 7:00 w firmę, pakujesz sprzęt i jedziesz na miejsce pracy nawet 3h - Nie masz za to płacone! Płacą Ci dopiero, gdy wejdziesz na dach i zaczniesz pracować, pracujesz np. 8, 10, 12 h i tylko za to Ci płacą, a dojazd i przyjazd do firmy masz nie płacony! Masz jedną 15 minutową przerwę i nie możesz więcej razy zejść na dół nawet jak musisz iść do toalety, bo Ci upierdziela z dniówki! Diety na delegacji nie dostajesz o 12 tylko kiedy "nadzorca" sobie tego zapragnie! "Nadzorca" ma brak szacunku do pracowników oraz 1000 pomysłów na minutę i jeszcze Ci ubliża! Ponoć ma się 12,50 za godzinę, a na prawdę oszukują i wyzyskują pracowników na każdej chwili! Praca sezonowa, a potem wypad! "Nadzorca" wykańcza pracowników, więc w okresie Kwiecień-Listopad jest ich masakrycznie dużo i każdy rezygnuje po pierwszej wypłacie! Jesteś gorzej traktowany niż w Auschwitz! Wolałbym puszki zbierać niż tam pracować! :/

Gość

To bardzo piękne, ale nie prawdziwe. Widzę pozytywny komentarz na zamówienie.

Głupot nie opowiadaj - Odp. na komentarz Kamila

Głupot nie opowiadaj

Zgadzam się ,,PROSTE ZASADY" zatrudniają pracowników sezonowych od kwietnia do listopada. Nie wierzysz to sam sprawdż !

Oj zmiana imion w DACHERMANIE jest na topie.... Znałem kiedyś jednego Bartka, ale teraz chyba zmienił image...

Zostaw opinię o Dachermann Polska Piotr Bednorz - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dachermann Polska Piotr Bednorz